Reklamy dla niezalogowanych
Admin

Korczyk kontakt i opinie

3 posty w tym temacie

Korczyk

Aleja Gen. Władysława Andersa 586
43-300 Bielsko-Biała 
Tel. 33 816 17 18
Korczyk - ŠKODA

Kupiłeś, serwisowałeś Škodę Octavia w tym ASO? Podziel się z nami swoją opinią.

Reklamy dla niezalogowanych

W 2009 roku moja prawie nowa Skoda Octavia 2 FL 1.4 TSI przez piach na zakręcie ląduje w rowie.

5677d44eedaae_LakierniaKorczykASOSkoda2.

5677d4520a13c_LakierniaKorczykASOSkoda.j

5677d44fea41e_LakierniaKorczykASOSkoda3.

5677d45105b4b_LakierniaKorczykASOSkoda4.

Do wymiany jest próg, drzwi, przedni błotnik w ASO Skoda Korczyk. Po trwającej kilka tygodni naprawie na samochodzie pojawią się ubytki lakieru, rdza, odpada listwa ozdobna a wygląda to tak:

5677d4dfbe748_SkodaKorczykOpinie3.jpg.b4

5677d4dea9caf_SkodaKorczykOpinie2.jpg.e1

5677d4e4da713_SkodaKorczykOpinie.jpg.093

5677d4e0b0674_SkodaKorczykOpinie4.jpg.1f

5677d4e1847df_SkodaKorczykOpinie5.jpg.95

5677d4e283c61_SkodaKorczykOpinie6.jpg.1a

5677d4e3cd713_SkodaKorczykOpinie7.jpg.67

Całą historię i stanowisko firmy Korczyk w tej sprawie znajdziesz tutaj.

baner.gif

Kolejne jaja jakie odwala Korczyk Sp. z o.o.. Info zaczęrpnięte stąd.

Cytat

Wczoraj otrzymałem pismo od ASO Korczyk któremu odsprzedałem kilka miesięcy temu swoją zresztą zakupiona tam rok wcześniej skodę octavię - o sprawie zdążyłem zapomnieć ciesząc się nowym samochodem. 

A mianowicie ASO zgłasza roszczenia z tytułu rękojmi za wady fizyczne twierdząc że sprzedałem im samochód z zatartymi wszystkimi czterema pompowtryskiwaczami i dają mi 7 dni od daty otrzymania pisma na przelanie im 2.312 zł za komplet nowych (4szt.) pompowtryskiwaczy plus koszty wymiany w sumie 2.700 zł. 

Sprawa prawie zwaliła mnie z fotela bo samochód sprzedałem im 12.10.2010 r. w mojej i ojca obecności sprawdzali samochód i nie wykryli żadnych usterek po kilku dniach przelali mi kasę i wystawili ogłoszenie że w super stanie i zadbany i sprawdzony bo zawsze sprawdzają przed skierowaniem do dalszej odsprzedaży (nota bene o które mnie kilka osób pytało tu na forum mam korespondencję) i które wisi nadal na oto moto i ich stronie internetowej: 

KORCZYK UŻYWANE KOMIS 

OTO MOTO 

Pisze tam: "JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY PAŃSTWA: IŻ WSZYSTKIE SAMOCHODY ZANIM SKIEROWANE ZOSTANĄ DO DALSZEJ SPRZEDAŻY, SĄ UPRZEDNIO SZCZEGÓŁOWO SPRAWDZANE NA ŚCIEŻCE DIAGNOSTYCZNEJ, Z WYDRUKIEM STANU ZAWIESZENIA....... , AMORTYZATORÓW......., KODÓW BŁĘDÓW ODCZYTU Z KOMPUTERA !! I ANALIZY SPALIN NABYWAJĄ PAŃSTWO POJAZD SPRAWDZONY I SPRAWNY TECHNICZNIE” 

Nikt ani słowem przez 4 miesiące nie pisał że samochód ma jakiś problem przy mnie i ojcu był sprawdzany na ich serwisie !! odpalany i po kilku dniach zapłacili. Twierdzą że jakobym wiedział o usterce której przyczyną była zła jakoś paliwa albo że wlałem benzynę zamiast ropy co jest śmieszne - w dniu sprzedaż na który byłem umówiony dużo wcześniej przyjechaliśmy z ojcem z Cieszyna do nich i samochód działał bez awaryjnie (mam świadków rodzinę i innych). 

Kilka dni później byłem tam wygłaszałem ubezpieczenie itp i nikt nic mi nie zgłaszał. 
Oni doskonale znali stan i przeszłość samochodu bo on nich go odkupiłem samochód był sprowadzony przez jakiegoś gościa z Niemiec dwa lata przed moim zakupem. Ja miałem w nim problemy z przekładnią kierowniczą i nawet samochód trafił do Auto Świata po którego interwencji naprawiali przekładnię. Tyle że mi auto zepsuło się po 20 min od zakupu a oni piszą do mnie po kilku miesiącach że lałem złe paliwo... :shock: 

W umowie jest zapis że kupujący zapoznał się ze stanem technicznym pojazdu. 

baner.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.