Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Taki mały offtop.

To tak w wolnej chwili.

Na łóżko jeszcze jedno piętro, kolor biały, dołem ledy puszcze i stolik, kolor czarny, kółka, nie małe, ale średniawe. Pogoda mi nie sprzyjała przez ostatnie dni, ale teraz ma być słoneczko to podgonie.

Jak ukończe projekt, zapytam, czy się podoba :)

DSC_0775.JPG

DSC_0773.JPG

Edytowano przez FakeRS
Poprawienie zdjęć :)
  • Lubię to 1

Reklamy dla niezalogowanych

@WojT95 Bardzo fajna jest emalia Dekoral do drzewa . Nic nie śmierdzi szybko schnie :-D Cały komplet mebli pomalowałem + takie palety, które są na zewnątrz i tylko lekko ściemniały po roku (Efekt jak na amatora i tanią farbę zadowalający :-D)

Emalia_Dekoral_Akrylux_0_5_l_babie_lato-

• Lubię to 1

Moderator ma zawsze racje :-)

Te palety na łóżko to jakimiś listewkami i wkrętami będziesz łapał ze sobą czy tak sobie swobodnie będą leżeć?

Planuje zrobić meble do firmy z palet i skrzynek.

W sobotę malowałem łóżko córce, żona sobie wymyśliła łóżko w kształcie domku - na zdjęciach było białe a przyszło naturalna sosna, oczywiście - maluj mężu, farba akrylowa jak @FakeRS  - malowanie zeszło mi ze 2 godziny z 1 warstwą... schnie szybko około godziny tak żeby można drugą warstwę malować, ale przez 2 dni śmierdziało w pokoju.

22 minuty temu, matys napisał:

Te palety na łóżko to jakimiś listewkami i wkrętami będziesz łapał ze sobą czy tak sobie swobodnie będą leżeć?

Planuje zrobić meble do firmy z palet i skrzynek.

W sobotę malowałem łóżko córce, żona sobie wymyśliła łóżko w kształcie domku - na zdjęciach było białe a przyszło naturalna sosna, oczywiście - maluj mężu, farba akrylowa jak @FakeRS  - malowanie zeszło mi ze 2 godziny z 1 warstwą... schnie szybko około godziny tak żeby można drugą warstwę malować, ale przez 2 dni śmierdziało w pokoju.

Będę raczej na wkręty, żeby się to trzymalo jakoś pomimo swojej wagi.

@matys Mi nie śmierdziało, nic nie było czuć :-D Na jednych meblach bez przygotowania farba w lekkim stopniu odkleiła się jak Plastidip z felgi :-$ Na przygotowanych (zmatowienie itp.) trzyma bardzo fajnie :-)

Moderator ma zawsze racje :-)

Stolik prezentuje się tak :

DSC_0798.JPG

1l farby firmy luxdecor, całkowity czerń(mat), paleta sucha po 6h, śmierdzi lekko, jedna chyba z tanszych :)

Edytowano przez WojT95

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.