Skocz do zawartości

Oświetlenie LED wnętrza


matys

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem to po to aby potencjalny nabywca miał świadomość że zyskuje nie tylko inną barwę co jest na plus ale też dużo większą intensywność światła co akurat nie zawsze jest na plus.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest intenstywność ktora wypala oczodoły..... wiec  jesli do sprawy podchodzić od strony praktycznej to to zawsze jest na plus - na fabrycznym po prostu niewiele widać w środku. Po 2 tygodniach przestajesz zauważać wiekszą jasność, a po roku nie chcesz już jeździć autami z fabrycznym oświetleniem w srodku - wrecz masz wrażenie ze cos jest uszkodzone. Miał to każdy kto przesiadal sie do seryjnego wnętrza.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówione, odebrane i prawie zamontowane bo zostały mi tylko kornery, może dziś wieczorem...

Zamówienie złożone u @lec za co bardzo dziękuję zwlaszcza za cierpliwość i rzetelne doradztwo. Żarówki w górnych lapkach idealne, a żarówka x8 w bagażniku jest idealna. Czerwone do drzwi wielkiej różnicy nie widać i trzeba być ostrożnym gdyż ich otulina silikonowa jest bardzo delikatna ( delikatnie się uszczerbiła )

Wielkie  podziękowania dla @MORGOOTH za pomoc w programowaniu lampek LED w tablicy rejestracyjnej. Lampki zakupione w ASO za ok.70 zł.

Edytowane przez AdiRuti (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdjołem uszczelkę która przytrzymuje tapicerkę i przeciągnęła kabel  od tylnej Lanki do otworu technologicznego we wnęce tapicerki.

W przyszłości planuje zrobić otwór w tapicerce pod uchwytem półki.

Na fotce widać kabel pomiędzy półką a prawa wnęka . Widać łączenie kabla (bo był za krótki.

Taśmę przykleiłem pod uchwyt półki

IMG_20190511_214334.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz błędu żarówki ? Ja kiedyś kupiłem fajne ledy do bagażnika ale od o2 i golfa v... Nie zwróciłem uwagi że do o3 nie pasuje , tzn pasuje ale jest błąd . Gdy otworzę np schowek podczas jazdy pokazuje mi że klapa bagażnika jest otwarta ? A świeciły pięknie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam błędu.

Ps. Wcześniej testowałem zamiast samych żarówek ledy do gniazda 5w5 świeciły nie tak jasno jak te obecne ale jaśniej niż żarówka zarnikowa. Problem był że metalowy uchwyt żarówki czesciowo opierał się na szklanej bence żarówki a w ledach jak się za mocno włożyło to dotykały elektronikę LED i się ledy psuły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@multimax to złe kupoweś lub źle je instalowaleś :P

@Mefju wnętrze w Skodach jest generalnie nie diagnozowane (z drobnymi wyjątkami ale tzw bład na zegarach sie NIGDY nie pojawi), niepoprawne działanie nie jest tożsame z blędem - vide znany problem z otwieraniem schowka i mruganiem wszystkiego w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lec napisał:

odnosilem sie do twojego post scriptum dot żarówek, a nie obecnych lampek

No to pisałem że 5w5 LED to półśrodek przynoszący tylko trochę więcej światła i nie ma co w nie wchodzić jak w bagażniku chce się mieć mega jasno.

Do identycznych wniosków doszedłem zmieniając lamki LED 

https://s.click.aliexpress.com/e/cVGZSH09

IMG_20190512_222038.jpg

Screenshot_2019-05-12-22-22-10-823_com.miui.gallery.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alocet napisał:

Te lampki do lusterek to moze swieca mocniej ale za to krotko psują sie szybko mialem taki zestaw i wymienilem na ori led.

To mi LED 5w5 w lusterkach po miesiącu jedną z nich coś się przepaliła i świeciła połowicznie a druga połowa LED migotała.

A Panele (całe lampki) świeca już pół roku bez zarzutu

Edytowane przez multimax (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team