Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

piotr_py    9

Po ostatnim wypadzie na tor stwierdzam ze nie ma co jechac na cywilnych oponach. Mam drugie felgi 17" i poszukuje do nich opon na tor.

Ma ktos w swojej kurze semi slick'i ?

Federale sa spoko?

Polecicie cos ?

Edytowano przez piotr_py

Reklamy dla niezalogowanych
maro    398

sport cup 2

w zasadzie to w optymalnych warunkach miałem okazję je przetestować jeden dzień, czyli: sucho, ciepło i opony muszą być rozgrzane. fajnie kleją wtedy, asr wcześniej przestaje działać, zakręty można brać szybciej, nawet jak piszczą to auto trzyma się toru jazdy.

jak mokro - lipa na zakrętach, jak zimno - jw., jak mokro i zimno - lipa x 2.

drogie :)

• Lubię to 1

401 KM / 500 Nm

piotr_py    9
1 minutę temu, maro napisał:

sport cup 2

w zasadzie to w optymalnych warunkach miałem okazję je przetestować jeden dzień, czyli: sucho, ciepło i opony muszą być rozgrzane. fajnie kleją wtedy, asr wcześniej przestaje działać, zakręty można brać szybciej, nawet jak piszczą to auto trzyma się toru jazdy.

jak mokro - lipa na zakrętach, jak zimno - jw., jak mokro i zimno - lipa x 2.

drogie :)

Chce raczej typowo na tor, gdzie zakladam ze beda idealne warunki pogodowe. (Na deszczu to z przednionapedowka nie ma co szalec) Mysle, ze uniwersalnych nie ma co kupowac, bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. A do kurowego bagaznika miesci sie idalnie komplet kół.

maro    398

to te moje za drogie :) można pewnie kupić coś sporo tańszego.

401 KM / 500 Nm

Adriandeska    378

Federale tanie są, ale podobno z trwałością biednie. Sam myślałem żeby na przód do 1/4 mili założyć, ale kupiłem Hankooki i po dogrzaniu jest klej :-)

maro    398

Nie no, na tych moich też nie jest tak, że nie da się jeździć w deszczu - da się, tylko trochę wolniej, ale bez przesady :) 

401 KM / 500 Nm

piotr_py    9
1 godzinę temu, 1bizkit napisał:

nie ma sensu kupować Semi-Slicków. Ile razy w ciągu roku się jedzie na tor? Ile razy na 1/4? nawet jak raz w tygodniu to na pozostałe 6 dni będziesz przekładał deszczówki?!

No planuje raz w miesiacu uderzac na open track.

Chcesz zobaczyc jak wygladaja nowe opony po jednym open tracku ? :D Po dobrym zapier**laniu bokiem moze sie okazac ze nia masz na czym wracac do domu ;)

Edytowano przez piotr_py

mattRS    63

Extreme performance tyres - zakupopon.pl, w rajdach na śląsku koszą droższą konkurencję, na torze w kielcach wygrywają Super Oesy w lancerze z ogarniętym driverem ... kilka mieszanek do wyboru do koloru, i nie słuchaj malkontentów, że to "nalewka"

1bizkit    388
4 godziny temu, piotr_py napisał:No planuje raz w miesiacu uderzac na open track.

Chcesz zobaczyc jak wygladaja nowe opony po jednym open tracku ? :D Po dobrym zapier**laniu bokiem moze sie okazac ze nia masz na czym wracac do domu ;)

Co ja wiem o za*ierdalaniu... Raz na miesiąc Octavia bo jednym sezonie padnie.

odsserwis.com - sprawdzony sklep z dużym wyborem opon do sportu.

ucho235    445

O oponach rozmawiałem trochę z Arturem (koleś startował z O2FL na 1/4 i to ze sporymi sukcesami ) i ogólnie przerobił sporo tych opon. Polecił mi MaxSport-y, mówił że bardzo dobra opona za przyzwoite pieniądze. http://www.rallyshop.pl/index.php?p625,opona-maxsport-rb5 Pytałem z ciekawości o Federale to powiedział, że najgorsze opony jakie miał, nic nie kleiły..tylko z tego co pamiętam mówił o 595R, a teraz są 595RR i ponoć dużo lepsze. 

P.S. na tych oponach w FWD kręcił 0-100 poniżej 5 sekund :)

Edytowano przez ucho235
  • Lubię to 3

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.