Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
emylpe

Która firme Car Detailingową wybrać w Warszawie ?

Recommended Posts

emylpe    16

Jako, że część użytkowników jest z Warszawy, to chciałbym zapytać ich o opinie na temat firm zajmujących się car detailingiem.

Również chciałbym zapytać co kłaść na auto ? Chciałbym, żeby trochę ochroniło lakier, bo funkcja świecenia się jak psu jajca jest mi obojętna.

Auto właśnie zbiera się z Czech do salonu i chciałbym się wcześniej na to przygotować. To pierwsze w pełni moje auto, więc przyda się trochę zadbać, ale kupony kasy też nie chce wydawać. Najlepszy stosunek ceny do jakości, bo tak również można nazwać całą Octavie. 

• Lubię to 1

Azazel    7

Hej. Ja mogę polecić dwie firmy z których usług korzystałem/korzystam.

Pierwsza z nich to Detailerworkshop - tam nakładałem na nowe auto powłokę kwarcową (lakier, szyby, felgi). Z obsługi, wykonania usługi jestem zadowolony. Jeśli chodzi o koszt to był na przyzwoitym poziomie.

Druga firma, to Diamond Wash http://dwash.pl/ Tam dbam o autko (mycie detailngowe) i jestem mega zadowolony z obsługi i jakości pracy. Chłopaki robią tam dużo korekt lakieru i powłok i widząc efekty ich pracy i zaangażowanie, przy drugiej powłoce pewnie uderzyłbym do nich :)

• Lubię to 1

Ralf    63

Zadbaneauto.pl 

Ja jestem zadowolony.

Edytowano przez Ralf

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team