Milord

octavia 3
Zderzaki z RS w wersji cywilnej

4 posty w tym temacie

Panowie, czy ktoś rozważał temat zamiany zderzaków w wersji nie-RSowej?
Zastanawiam się czy zmiana zderzaków w moim szlamojadzie nie skończy się jakimś agrotuningiem.
Myślę, że w końcu w najbliższych miesiącach uda mi się zmienić reflektory zwykłe na ksenony. Przy okazji tej zamiany, mógłbym też ogarnąć zmianę zderzaków?

Warto/nie warto? Będzie agro?

Reklamy dla niezalogowanych

Jeszcze nie widziałem takiej przekładki na trójce, próbowałem @rroberta namówić.

8 godzin temu, Milord napisał:

zderzaków w moim szlamojadzie nie skończy się jakimś agrotuningiem

Jeżeli nie jeździsz na '16 stalowych felgach z kołpakami to nie powinno to źle wyglądać.

Też bym tak zrobił jakbym do zwykłej potrzebował zderzak ze spryskiwaczami. Do dwójki zderzak kosztował krocie bo ledy a do trójki to kwestia kilku stów samo poszycie, p.mgłowe też nie są drogie.

Idź w zderzak od RSa.

baner.gif

Z tyłu zderzak pasuje, jedynie trzeba ogarnąć końcówki wydechu zeby szły "prosto" a nie w dół. Widzę, że masz TDI wiec fajnie jakby kopcił z dwóch stron. 

Z przodu trochę więcej. Poszycie zderzaka, nadkola, dolna osłona(hokej czy jakoś tak), halogeny, kratki, 2 czujniki parkowania bedziesz musiał pomalować bo te sztuki są w kratkach a masz białe auto ewentualnie kupić dwa czarne. 

Dnia 5/31/2017 at 09:00, Namo napisał:

Jeżeli nie jeździsz na '16 stalowych felgach z kołpakami to nie powinno to źle wyglądać.

Niby nie, mam 18" Turini. Nie jest to może ultrasportowa felga, ale wnęke koła w miarę zapełnia.

Dnia 5/31/2017 at 09:00, Namo napisał:

Też bym tak zrobił jakbym do zwykłej potrzebował zderzak ze spryskiwaczami.

Ja teoretycznie mam spryskiwacze. Jestem chyba właścicielem jedynej w Polsce Elegance bez pakietu Amazing :ph34r:

15 godzin temu, m9n6x napisał:

nadkola, dolna osłona(hokej czy jakoś tak),

No tak, o tym nie pomyślałem.

Plus mojego paździerza jest to, że jest w kolorze Białym Pralkowym (Candy White), takim jak był w RSach.
Jest cień szansy dostania zderzaka już w kolorze.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.