Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
57 minut temu, Kamil RS230 napisał:

Przejdź się na nich w temperaturze +18 stopni. To poczujesz różnice. P-ZERo trzymają dobrze powyżej 10 stopni. 

Podejrzewam - to powyżej to przekorne było ;)

Potrzebuję zimówkę żeby przejechać przez Słowację i Węgry a potem pojeździć po Chorwacji 2-3 tygodnie.

Pchać się w Michelin CrossClimate+ 225/40R18 92Y, czy zaorać jakiegoś Vredestein Wintrac Xtreme S 225/40R18 92Y bo nic innego w tym ideksie prędkości nie ma. Wychodzi na to, że te z niższym ideksem robią mi się w jajo jak jadę ... tak jak jeżdżę.

baner.gif

Czemu nie nokian wr d4? Jezdze trzeci sezon. Wszytsko spoko. :) A na Autobahn latam 150-200 jesli warunki i droga pozwala...Sa do 240, a do tego maja XL.

Edytowano przez Hubee

Z takim XLem to są też Hankook Winter i*cept evo2 SUV W320 225/40R18 92V XL FR i trochę tańsze od Nokian WR D4 225/40R18 92V XL. Potestuję i dam znać, obecne letnie Hankooki wybitnie dobrze mi się sprawują, dam zarobić producentowi tego obuwia. 

318.18 zł różnicy a Hankooki nawet na zdjęciu są kwadratowe :-)

318.png

baner.gif

Ja mam bardzo dobre informacje na temat crossclimate od znajomych - podobno tylko nieco głośniejsze natomiast właściwości jezdne i w lecie i w zimie są bardzo dobre.

Miałem hankook'i zimówki w poprzedniej skodzie. Nie pamiętam modelu... Pierwsze sezon spisywały się poprawnie. Ale drugi to już porażka... Jakby guma stwardniała, zestarzała się po lecie i w zimie była porażka... A były to te hankook'i wyprodukowane na Węgrzech (niby lepsze...)

16 minut temu, kleju napisał:

guma stwardniała, zestarzała się po lecie i w zimie była porażka...

To samo miałem z Michelin ALPIN A3, w pierwszą zimę spoko a w kolejną nie mogłem z parkingu spod Lidla wyjechać.

16 minut temu, kleju napisał:

Pierwsze sezon spisywały się poprawnie

Spoko, każde opony do RSa nie starczają dłużej jak na 4-5 miecha.

baner.gif

5 godzin temu, Hubee napisał:

Czemu nie nokian wr d4? Jezdze trzeci sezon. Wszytsko spoko. :) A na Autobahn latam 150-200 jesli warunki i droga pozwala...Sa do 240, a do tego maja XL.

ja zaczynam 2 zimę w Norwegii na WR D4 i polecam....?

Odebrałem wczoraj kupione na Oponeo Nokiany WR D4. Kiedyś do F2 też je kupiłem ale przejezdzilem 1 sezon i auto poszło na sprzedaż.
Było ok z tego co pamiętam, wiec wybrałem je jeszcze raz.
Jakby ktoś sie zastanawiał tak jak ja gdzie będą wyprodukowane to w rozmiarze 205/55/16 otrzymałem Made in Finland ;)
O ile napis na boku jest wiążący :>

@Namo ja mam Pirelli SottoZero Serie 3 225/40 R18 XL 92V i jestem bardzo zadwolony. Naprawdę śmiało i z czystym sumieniem mogę polecić te opony.

Edytowano przez marisztsi

11 godzin temu, marisztsi napisał:

@Namo ja mam Pirelli SottoZero Serie 3 225/40 R18 XL 92V i jestem bardzo zadwolony. Naprawdę śmiało i z czystym sumieniem mogę polecić tę opony.

Potwierdzam - pierwszy sezon na takich i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.