Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szefu55

sprzedam Posiadam różne wyświetlacze dla Skoda, jednostki RNS315

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Witam, mam do sprzedania wyświetlacz 5E0919606D 9,2" , wizualnie jest w stanie BDB. Technicznie sprawny, jednak na szkle jest pęknięcie cieńsze od włosa, widać je pod odpowiednim kątem i na wybranym tle. Poza tym zachowana jest pełna funkcjonalność. Cena za wyświetlacz to 650 zł z wysyłka kurierską pobraniową.

784-214-344 jestem do godziny 16

sms- watsapp-

P1030464.JPG

P1030465.JPG

P1030466.JPG

Edytowano przez szefu55

Mam pytanie: czy ten wyświetlacz 5E0919606D (MIB2.5) mogę włożyć zamiast wyświetlacza Columbus MIB2 (mam ten z dwiema gałkami i fizycznymi przyciskami - Octavia MY2016)?

Czy to zadziała z moją centralą w schowku MIB2 (bez karty SIM)? Czy muszę wszystko zmieniać na MIB2.5 i bawić się w ochronę komponentów, itd.?

Edytowano przez tomo1978

Musisz jednostkę ze schowka przerobić lub wymienić na MIB2.5

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

@pab567 Dziękuję bardzo. Myślałem, że będzie łatwiej bo MIB 2 oraz 2.5 to cały czas "dwójka" z przodu ? i miałem nadzieję, że tylko soft zmienię i zadziała.

Edytowano przez tomo1978

Generalnie tak ale normalnie się tego nie da.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mib 2.5 jakie mają nr jednostek?

Panowie pytanko, mam obecnie bolero 2, auto to rs my2016, jutro pakuje wyświetlacz 5E0919605M, czy da się zmienić na tym bolero jakoś "skórkę" na wspomniane 6 ikon ?
Czy jest jakiś inny mod jest ogólnie dostępny na jednostce centralnej MIB  STD2 ZR + /NAV, 5Q0035840A, ?

Nie, dopiero od MY17 są skórki z sześcioma pamięciami i obsługą klawisza APP

Mam nadzieje, że @szefu55 się nie obrazi, ale mam do sprzedania ekran od Columbusa 8' od niego kupiony, oczywiscie sprawny w 100 procentach. Niestety nie podpasował do mojej jednostki a jak już ją zmienię to wleci szklany. Cena 700, stan idealny. 

Cześć,

A ja właśnie szukam wyświetlacza 5E0919606 (Columbus 8" z fizycznymi przyciskami). Ktoś ma może i jaka cena?

Pozdrawiam,

Krzysztof

hej wszystkim, macie do sprzedania jakieś zestawy, biorę się za przerobienie bolero 2 na coś z navi i większym wyświetlaczem, nie musi być szkło. 

Witam, szukam wyswietlacza do skody octavi III z 2016 roku, teraz mam sprzet z oznaczeniem h25, nie chcialbym zmieniac za wiele ale zalezy mi na wiekszym wyswietlaczu, posiadasz cos takiego?;)

Poproszę o pomoc - instrukcję na wyznaczenie warunków brzegowych dla zmiany Infotainment. Mam zainstalowany Infotainment Swing bez opcji phone - sądzę, że jest to urządzenie z pierwszego montażu (jestem drugim właścicielem). Brak tej funkcji jest dla mnie zdecydowanie uciążliwy - stąd pomysł na zmianę Infotainment. Przy okazji gdyby udało się dodać nawigację klasy google maps/yanosik byłbym całkowicie usatysfakcjonowany, a gdyby uruchomić funkcję smartlink to byłoby genialnie 🙂 - aż za dobrze.

I tu prośba - jakie dane powinienem znać i jak je sczytać dane bez demontażu Infotainment - symbole/MIB/itp. Jak dowiedzieć się czy gdzieś w moim pojeździe jest moduł bluetooth oraz mikrofon? Jak rozumiem po przeczytaniu kilku wątków niektóre z danych stanowią warunki brzegowe dla rozpatrywania opcji wymiany na Infotainment z wyższej półki bez przeprowadzania rewolucji w pojeździe (wielu konkretnych uzupełnień) czego zdecydowanie chciałbym uniknąć. 

Edytowano przez radianek

Podaję nr urządzenia 5E0035867E - jaka jest oferta Infotainment bez przeprowadzenia rewolucji w pojeździe?

Jak dowiedzieć się czy gdzieś w moim pojeździe jest moduł bluetooth oraz mikrofon?

Be rewolucji to też Swing tylko z wbudowanym BT. Żeby mieć nawigację i SmartLinka to już wymagana rewolucja.

A na czym w skrocie miałaby polegać rewolucja i ile kosztować? Czy swing z funkcją phone ma w sobie wbudowany Bluetooth i mikrofon czy trzeba dodatkowo instalować?

Ma Bluetooth, mikrofon trzeba dołożyć.

Rewolucja = wymiana schowka, dołożenie okablowania, nową jednostką do schowka, nowy ekran. Jakieś 3000 minimum.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.