Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Ktoś ma do polecenia jakie żarówki wstawić do przodu zamiast standardowych? Zależy mi na tym, żeby dobrze oświetlały drogę.

Czytałem test Auto-Świat o H7 i chyba kupię sobie te Cartechnic bo są relatywnie tanie a dobrze świecą według nich.

Co do H15 to nie mam pojęcia, są te wszystkie racing vision i inne, ale nie znam się za bardzo na nich :D

Reklamy dla niezalogowanych

Ja mam RING XENON ULTIMA +120% H7 i są bardzo ok. Świecą już z rok, ok 30kkm a z uwagi na ilość światła jakie dają, standardowych już nigdy nie założę ;)

Nie zauważyłem, że pytasz o żarówki do halogenów.. A w nie RS przed FL to H8.
Nie wiem o co pytasz..
H8 mam https://m.interlook.pl/product-pol-809-Zarowka-samochodowa-LED-H11-21-SMD-2835.html i dają radę... Mam plan zamówić coś na zapas bezpośrednio z Chin na tym modelu diody.. Starsze ale dobrze świecą. Nie znam się jednak, są tu koledzy co maja większe doświadczenie w temacie.

Tu masz porownanie chinczyka za 2$na na diodach 5630 do tych z interlook..
Zaznaczam, że na halogenach mam folie na lampy ciemna jasna Avisa..
2462bd5fa283227e23df69a784fd2a37.jpgf83ce5b6c9e2d59349321f46f3a635db.jpg

Chodziło mi o zwykłe żarówki do reflektorów, z przyzwyczajenia mówię na nie "halogeny" bo to nie xenon xD H7 i H15. H7 na 100% kupię Ring Xenon Ultima :)

Nie wiem tylko jakie H15 włożyć.

Edytowano przez Christopy

Jeżeli chodzi o H7 to w Rapidzie miałem założone Osram Night Breaker laser i naprawdę widać było różnice w stosunku do tych standardowych,

Nie zauważyłem, że pytasz o żarówki do halogenów.. A w nie RS przed FL to H8.
Nie wiem o co pytasz..
H8 mam https://m.interlook.pl/product-pol-809-Zarowka-samochodowa-LED-H11-21-SMD-2835.html i dają radę... Mam plan zamówić coś na zapas bezpośrednio z Chin na tym modelu diody.. Starsze ale dobrze świecą. Nie znam się jednak, są tu koledzy co maja większe doświadczenie w temacie.

Zaznaczam, że na halogenach mam folie na lampy ciemna jasna Avisa..
2462bd5fa283227e23df69a784fd2a37.jpgf83ce5b6c9e2d59349321f46f3a635db.jpg

Te z interlooka nie wywalają błędu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak przestawisz na led np vcds to dlaczego by miały ;)

Podłączając się pod  temat - jakie żarówki polecacie do O3 FL do świateł przeciwmgielnych/halogenów. Chodzi mi o coś co dobrze będzie współgrało z kompem, nie wywalając  jakichś błędów a przed wszystkim aby fajnie wyglądało w kompozycji z reflektorami ledowymi:) Najlepiej zimna biel, a nie obecna rażąca żółć :)

Podłączając się pod  temat - jakie żarówki polecacie do O3 FL do świateł przeciwmgielnych/halogenów. Chodzi mi o coś co dobrze będzie współgrało z kompem, nie wywalając  jakichś błędów a przed wszystkim aby fajnie wyglądało w kompozycji z reflektorami ledowymi:) Najlepiej zimna biel, a nie obecna rażąca żółć :)
O, ja też jestem zainteresowany. Najlepiej od razu z instrukcją montażu 🤣

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Już też się zbieram długo do tematu wymiany żarówki w przeciwmgielnych.

A nie za bardzo chce coś zmieniać za pomocą VCDS.

Chodzi mi po głowie to - http://allegro.pl/zarowki-h8-12v-35w-4300k-90-xenon-effect-white-i6743857714.html
bo i tak ile te przeciwmgielne są załączone ? a wydawanie moim zdaniem więcej niż np. 100 zł mija się z celem

Dnia 9.03.2018 at 16:36, mcq napisał:

Która żarówka jest włożona do prawego halogena ? (jaśniej świecącego)

Czy w porównaniu ze std żarówką jest różnica w doświetlaniu ? Widzę, że też masz xenony dlatego pytam.

Lukas

Która żarówka jest włożona do prawego halogena ? (jaśniej świecącego)
Czy w porównaniu ze std żarówką jest różnica w doświetlaniu ? Widzę, że też masz xenony dlatego pytam.
Lukas

Oczywiście, że słabiej swieci bezpośredni prywatny import z Chin ;)
Nie używam doświetlania, wyłączyłem. Faktycznie widać, że jest to mocniejsze światło, ale należy też pamiętać o innych uczestnikach ruchu. Mi na mieście by przeszkadzało takie auto stojace i świecące jednym mocnym przeciwmgielnym.
.. nie mam xenonow..

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.