Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam staram się zaktualizować mapy jednak po wgraniu na karte pokazuje mi info brak bazy danych do aktualizacji 

Edytowane przez Klaudia
Bledy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pab567 poradził mi takie kroki i ogarnąłem.

 

1. sformatuj SD (maks. 32 GB) w systemie FAT32
2. rozpakuj do roota (metainfo2.txt i wszystkie foldery muszą być umieszczone bezpośrednio na karcie SD, a nie w żadnym folderze)
3. włóż kartę SD do gniazda
4. wejdź do Menu Serwisowego (długie naciśnięcie przycisku MENU)

A ja zapytam z innej beczki. Podczas aktualizacji oprogramowania sprawdziłem jakie mam zainstalowane kody, okazało się, że jest ich trochę ale uwagę moją przykuł 00060300 co wskazywało by, że jest aktywny Mirror Link. I albo nie umiem go uruchomić albo jeszcze coś trzeba doskrobać. Poproszę o opinię. 

 

 

1724221368061.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2024 o 23:15, Klaudia napisał(a):

Witam staram się zaktualizować mapy jednak po wgraniu na karte pokazuje mi info brak bazy danych do aktualizacji 

 

Klaudia ale jaką masz jednostkę infotainment? Podaj numer urządzenia i wersję oprogramowania, do odczytania z menu SETTINGS potem SYSTEM INFORMATION

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, kupiłem używaną Octavię А8 (nie jest już na gwarancji), aktualne dane urządzenia są następujące:

Numer urządzenia: 5E3035816B 
HW: H56
SW: MOI3_EU_SK_R6680L (1668)

MIB Helper wskazuje, że najnowsze dostępne oprogramowanie sprzętowe dla mojego urządzenia to MOI_3_EU_SK_R8030L (SW:1803)

Nie mogę jednak znaleźć takiego pliku do pobrania.

Proszę mi powiedzieć: czy to oprogramowanie jest naprawdę najnowsze, czy mogę zainstalować jakiś inny (na przykład 1941)? Jeśli możesz zainstalować 1941 (znalazłem taki plik), czy musisz zainstalować jakiś pośredni firmware przed jego instalacją?

Z góry dziękuję!

Edytowane przez fokinlol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Posiadam od niedawna Octavię 4.

Mam z nią następujący problem, że nie mogę się zalogować na moje konto Skoda Connect.

Wyświetla komunikat "Niestety nie można pobrać profilu użytkownika". 

Samochód jest po niedawnej podwójnej wizycie w ASO raz wymiana akumulatora, drugi raz wymiana sterownika SOS. Myślałem, że druga wizyta rozwiąże problem lecz problem jest ten sam. Przy próbie aktualizacji wyświetla, że wszystko jest najnowsze. 

Dane:

Wersja 1765

Nr urządzenia 5E3035871

SW Train MEN3_EU_SK38X_P1245L

Czy może to być wina oprogramowania?

Biała planeta oraz lokalizacja wszystko jest, dane mobilne na telefonie udostępniane po kablu thunderbolt i zwykłym z przesyłem danych trochę kończą mi się pomysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2024 o 09:28, pab567 napisał(a):

Przy MIB3 ja niestety nei pomogę, nie moja bajka, zatrzymałem się na MIB2 i po prostu nie mam czasu i chęci na zgłębianie MIB3 😞

Rozumiem a czy ktoś się może orientuje jaka jest najnowsza wersja oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oststnio robiłem aktualizacje map po przez karte sd, następnego dnia pojawił się taki komunikat. Po ponownym włożeniu karty, coś tam kręci ale nie aktualizuje na nowo. Można to jakoś ogarnąć  "domową metodą"?

IMG_6896.JPEG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie z innej beczki bo nie mogę znaleźć informacji. 

 

Posiadam Octavie RS z 2015 roku z radiem Columbus, I jest tam opcja Wi-fi z którą mogę się połączyć na telefonie ,ale wyświetla się tylko komunikat "połączono, bez internetu " ,podpowie mi ktoś do czego wgl to jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,  trochę odświeże temat 😊

 

Posiadam Octavie RS z 2015 roku z radiem Columbus,

Numer urządzenia: 3V0035020B Sprzęt: H50

Oprogramowanie: 1233

jesteś coś nowszego na moje radio?

I jest w nim tez opcja Wi-fi z którą mogę się połączyć na telefonie ,ale wyświetla się tylko komunikat "połączono, bez internetu " ,podpowie mi ktoś do czego wgl to jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zbieg okoliczności?

Zauważyłem jedną rzecz. Po aktualizacji oprogramowania wycięło mi całą lewą stronę głośników (przód i tył). Najpierw objawy były takie, że głośniki zaczęły "charczeć", a teraz już prawie nie grają. Słychać tylko cichy dźwięk. Ustawienia nie pomagają. Zdjąłem boczek, podłączyłem na krótko inny głośnik i gro i buczy.

Taka zagadka.

Tak że jak ktoś ma oryginalne głośniki z Octavii 3 FL to chętnie przytulę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2024 o 08:37, PioMi napisał(a):

Zbieg okoliczności?

Zauważyłem jedną rzecz. Po aktualizacji oprogramowania wycięło mi całą lewą stronę głośników (przód i tył). Najpierw objawy były takie, że głośniki zaczęły "charczeć", a teraz już prawie nie grają. Słychać tylko cichy dźwięk. Ustawienia nie pomagają. Zdjąłem boczek, podłączyłem na krótko inny głośnik i gro i buczy.

Taka zagadka.

Tak że jak ktoś ma oryginalne głośniki z Octavii 3 FL to chętnie przytulę.

A jaka jednostka?

W dniu 6.09.2024 o 11:56, Tatusiek napisał(a):

Witam.

Poproszę o update do H41.

Za mało danych. Numer urządzenia i wersję oprogramowania podaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie radio z takim softem i w schowku mam na jedna kartę sd, android auto mi działał na kablu z telefonami s21 android 14 i s9 android 11 i chyba była jakaś aktualizacja AA i teraz już telefon się nie łączy na żadnym kablu, kable zmieniałem na rożne i nowe i nic dalej to samo, AA odinstalowałem z telefonu i na nowo zainstalowałem też nie pomogło, macie jakiś pomysł albo wgrać nowy soft do radia tylko nie wiem skad pobrać i jak wgrać prosze o pomoc

20240906_200459.jpg

20240906_200504.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team