Skocz do zawartości

Historia edycji

Ciacho

Ciacho

Dzień dobry mam problem z aktualizacją nawigacji  octavia 3 a mianowicie po ściągnięciu z oficjalnej strony skody aktualizacje map i wgraniu na kartę SD 64 nic się nie dziej czytnik nie czyta karty ,czy to możliwe że aktualny soft w radiu jest zbyt stary i dla tego jest taka przyczyna,dodam że jestem nowym użytkownikiem skody  i mogę coś robić źle za wszelką pomoc z góry dziękuje

zdjęcie nr 1 taki komunikat wyświetla się gdy chce zrobić aktualizację 

zdjęcie nr 2/3 moja obecna wersja oprogramowania nawigacji

zdjęcie nr 4 to aktualizacja mojego softu jaką posiadam

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Ciacho

Ciacho

Dzień dobry mam problem z aktualizacją nawigacji columbus octavia 3 a mianowicie po ściągnięciu z oficjalnej strony skody aktualizacje map i wgraniu na kartę SD 64 nic się nie dziej czytnik nie czyta karty ,czy to możliwe że aktualny soft w radiu jest zbyt stary i dla tego jest taka przyczyna,dodam że jestem nowym użytkownikiem skody  i mogę coś robić źle za wszelką pomoc z góry dziękuje

zdjęcie nr 1 taki komunikat wyświetla się gdy chce zrobić aktualizację 

zdjęcie nr 2/3 moja obecna wersja oprogramowania nawigacji

zdjęcie nr 4 to aktualizacja mojego softu jaka posiadam

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Ciacho

Ciacho

Dzień dobry mam problem z aktualizacją nawigacji columbus mib1 octavia 3 a mianowicie po ściągnięciu z oficjalnej strony skody aktualizacje map i wgraniu na kartę SD 64 nic się nie dziej czytnik nie czyta karty ,czy to możliwe że aktualny soft w radiu jest zbyt stary i dla tego jest taka przyczyna,dodam że jestem nowym użytkownikiem skody  i mogę coś robić źle za wszelką pomoc z góry dziękuje

zdjęcie nr 1 taki komunikat wyświetla się gdy chce zrobić aktualizację 

zdjęcie nr 2/3 moja obecna wersja oprogramowania nawigacji

zdjęcie nr 4 to aktualizacja mojego softu jaka posiadam

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team