Skocz do zawartości

Wyświetlacz z Columbusa w Amundsenie


Enriquez

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwię się teraz, że nie przyjechałeś :) 
Dawajcie do mnie na mini spota to odblokujemy hurtowo, też jestem ciekawy czy appka w 11 jest rzeczywiście skuteczna w %


Piszę się na tego spota :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mniej więcej koszta samego ekranu Columbusa?

Na allegro znalazłem za 999 zł nówkę sztukę, nigdy nie montowaną. Gość mówi, że ma z 50 egzemplarzy, że są legalne itd. Brak faktury, ale może dać umowę kupna sprzedaży. Nawet mówił, że w kilku miastach jest możliwość odbioru osobistego i sprawdzenia na miejscu (akurat nie w Warszawie). Podobno ma też jednostki nigdy nie montowane, więc jeszcze nie przypisane do żadnego VIN.

http://allegro.pl/radio-navigacja-skoda-octavia-iii-3-5e0-919-606-i6751873680.html

Dobra cena, czy szukać nadal? Skąd takie nówki nie śmigane mogą pochodzić?

@mcq @Daab Ile Wy płaciliście (może być priv)?

@pab567 Może masz jakieś namiary na dobrego sprzedawcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@22Tomaszz podobna kwota ale na FV.

Zależało mi na legalności. Znalazlem sztukę za 500 ale jak zacząłem dopytywać skąd pochodzi i prosić o VIN to mi popołudniu koleś odpisał, że mu upadło przy pakowaniu i mi nie wyślę....

[mention=1184]Cube[/mention] teoretycznie można. Też miałem taki plan, ale wyszło by mi podobnie.

[mention=1263]pab567[/mention] dał mi namiary na człowieka co wymieniał folie w starych Columbusach RNS510 za 100 ale przy tych 8" chciał 200. Coś mówił, że trzeba jakoś specyficznie przycinać i taniej się nie da

Taptap XZ3C

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znalazłem jeszcze drugiego gościa na allegro, cena taka sama czyli 999 zł, fakturę w ostateczności może wystawić, ale woli dać umowę kupna sprzedaży. Co śmieszne okazało się, że to właśnie od niego @Daab kupował cały komplet i wystarczyła umowa kupna. Zresztą od tego Pana można kupić całe zestawy, zablokowane, odblokowane z odblokowanymi wszystkimi funkcjami. Wszystko w rozsądnej cenie.

To ta aukcja http://allegro.pl/nawigacja-wyswietlacz-skoda-5e0919606-idealny-i6758909918.html#thumb/2

Trochę się zagrzałem, więc chyba wezmę :)

EDIT: ZAKUPIONE :)

Edytowane przez 22Tomaszz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko taka kropka nad i. Można bez tego żyć ;) Już się przyzwyczaiłem
Bolero MIB1 bym nie przeżył ale MIB2 jest całkiem ok.
Fakt jest taki że to tylko zmiana wielkości nie rozdzielczości i jak na mniejszym pewnych pixeli nie widać to tu można wypatrzyc :> Trzeba być tego świadomym.

PS. Allegrowicz kocurek ma odemnie pozytyw ;) Towar zgodny z opisem a pakowanie tak bezpieczne, że lepiej nie widziałem :)

Taptap XZ3C

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :) Później przywitam się oficjalnie tam gdzie trzeba.

Mój nick z każdego innego forum to szefu55 a z allegro to kocurek111 i to ja jestem dostawcą LCD dla kolegów z forum. W razie pytań służę pomocą, mój numer to 784214344.  

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szefu55 A ekran z Columbusa podejdzie do Amundsena? Zależy mi na samym ekranie bo to co mam aktualnie mi wystarcza a przydałoby się mieć troche większy ekran do oglądania czegoś na Youtube jak jem coś w trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś ma Amundsena to Columbus pasuje P&P . We wtyczce okrągłej od wyświetlacza należy obciąć skalpelem,nożem dwa wąsy które są dla każdego LCD w innym miejscu i działa. Zabieg trwa 10 sekund z usunięciem wąsów z wtyczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam idealny stan więc chciałbym, żeby tak zostało, jeszcze jakby stary ekran dało się zostawić w rozliczeniu to byłoby super:D ale to nie jest konieczne pytam z ciekawości :) tak czy inaczej odezwę się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wyświetlacz z Columbusa w Amundsenie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team