Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
Nie dziwię się teraz, że nie przyjechałeś :) 
Dawajcie do mnie na mini spota to odblokujemy hurtowo, też jestem ciekawy czy appka w 11 jest rzeczywiście skuteczna w %

Piszę się na tego spota :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 1

Jakie mniej więcej koszta samego ekranu Columbusa?

Na allegro znalazłem za 999 zł nówkę sztukę, nigdy nie montowaną. Gość mówi, że ma z 50 egzemplarzy, że są legalne itd. Brak faktury, ale może dać umowę kupna sprzedaży. Nawet mówił, że w kilku miastach jest możliwość odbioru osobistego i sprawdzenia na miejscu (akurat nie w Warszawie). Podobno ma też jednostki nigdy nie montowane, więc jeszcze nie przypisane do żadnego VIN.

http://allegro.pl/radio-navigacja-skoda-octavia-iii-3-5e0-919-606-i6751873680.html

Dobra cena, czy szukać nadal? Skąd takie nówki nie śmigane mogą pochodzić?

@mcq @Daab Ile Wy płaciliście (może być priv)?

@pab567 Może masz jakieś namiary na dobrego sprzedawcę?

polecam z allegro sprzedawcę amwauto4 wszystko kupisz z normalną fakturą VAT. Ekran można kupić porysowany i zregenerować (wymiana folii).

Tylko ma być porysowany a nie zbity.

@22Tomaszz podobna kwota ale na FV.

Zależało mi na legalności. Znalazlem sztukę za 500 ale jak zacząłem dopytywać skąd pochodzi i prosić o VIN to mi popołudniu koleś odpisał, że mu upadło przy pakowaniu i mi nie wyślę....

[mention=1184]Cube[/mention] teoretycznie można. Też miałem taki plan, ale wyszło by mi podobnie.

[mention=1263]pab567[/mention] dał mi namiary na człowieka co wymieniał folie w starych Columbusach RNS510 za 100 ale przy tych 8" chciał 200. Coś mówił, że trzeba jakoś specyficznie przycinać i taniej się nie da

Taptap XZ3C

• Lubię to 1

Teraz znalazłem jeszcze drugiego gościa na allegro, cena taka sama czyli 999 zł, fakturę w ostateczności może wystawić, ale woli dać umowę kupna sprzedaży. Co śmieszne okazało się, że to właśnie od niego @Daab kupował cały komplet i wystarczyła umowa kupna. Zresztą od tego Pana można kupić całe zestawy, zablokowane, odblokowane z odblokowanymi wszystkimi funkcjami. Wszystko w rozsądnej cenie.

To ta aukcja http://allegro.pl/nawigacja-wyswietlacz-skoda-5e0919606-idealny-i6758909918.html#thumb/2

Trochę się zagrzałem, więc chyba wezmę :)

EDIT: ZAKUPIONE :)

Edytowano przez 22Tomaszz

To tylko taka kropka nad i. Można bez tego żyć ;) Już się przyzwyczaiłem
Bolero MIB1 bym nie przeżył ale MIB2 jest całkiem ok.
Fakt jest taki że to tylko zmiana wielkości nie rozdzielczości i jak na mniejszym pewnych pixeli nie widać to tu można wypatrzyc :> Trzeba być tego świadomym.

PS. Allegrowicz kocurek ma odemnie pozytyw ;) Towar zgodny z opisem a pakowanie tak bezpieczne, że lepiej nie widziałem :)

Taptap XZ3C

• Lubię to 1

Witam Wszystkich :) Później przywitam się oficjalnie tam gdzie trzeba.

Mój nick z każdego innego forum to szefu55 a z allegro to kocurek111 i to ja jestem dostawcą LCD dla kolegów z forum. W razie pytań służę pomocą, mój numer to 784214344.  

• Lubię to 5

@szefu55 A ekran z Columbusa podejdzie do Amundsena? Zależy mi na samym ekranie bo to co mam aktualnie mi wystarcza a przydałoby się mieć troche większy ekran do oglądania czegoś na Youtube jak jem coś w trasie :)

15 minut temu, szefu55 napisał:

numer części

Wyświetlacz Columbus 8 cali 5E0919606
Wyświetlacz Amundsen 6,5 cala 5E0919605D
Wyświetlacz Bolero 5,8 cala 5E0919605

baner.gif

Tak jak ktoś ma Amundsena to Columbus pasuje P&P . We wtyczce okrągłej od wyświetlacza należy obciąć skalpelem,nożem dwa wąsy które są dla każdego LCD w innym miejscu i działa. Zabieg trwa 10 sekund z usunięciem wąsów z wtyczki 

Aktualnie mam idealny stan więc chciałbym, żeby tak zostało, jeszcze jakby stary ekran dało się zostawić w rozliczeniu to byłoby super:D ale to nie jest konieczne pytam z ciekawości :) tak czy inaczej odezwę się :)

Przed chwilą, szefu55 napisał:

MIB 1 z miorrorlink ale po kablu

A można Mirrorlink/Smartlink odpalić nie po kablu?

baner.gif