Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Nagraj ? Namo , Ja Cię proszę :) , generalnie rzeźba w gó*nie, filmik z instrukcją który to fajnie pokazuje nie mówi o jednej istotnej rzeczy , na białym wszystkie mikro naddatki są tak ku*** widoczne że sedziałem ponad godzinę ze skalpelem , dziękuję bardzo, drugi raz już mi się nie chce, a i samo malowanie też musi objąc każdy kąt natrysku a nie tak jak ziomek pokazuje tylko centralnie bo pokrywa nierówno i jest kilka miejsc gdzie delikatnie przebija srebrny , od dołu emblematów, ogólnie efekt fajny, jutro obejrzę przy świetle dziennym raz jeszcze.

IMG_0669.JPG

IMG_0670.JPG

IMG_0671.JPG

• Lubię to 2

Nie no na fotkach miód malina. Faktycznie na białym pewnie wszystko widać. U mnie na szczęcie kolor czarny :)

af0d075924577ededdeb32345dc2ef58.jpg384e8001afb2daa8d4f1fbf2a438f49a.jpg

W świetle dziennym jest jeszcze lepiej, wczoraj miałem mieszane uczucia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Lubię to 4

Jest super! Wiadomo żeby było idealnie to trzeba by zdjąć emblematy, ale jak na stosunek koszt/efekt jest extra. Tylko wiadomo... trzeba mieć cierpliwość :)

A co trzeba zamówić, żeby mieć czarny połysk? Bo nie wiem - mat czy połysk.

401 KM / 500 Nm

A nie wiecie, czy jest w ogóle plastidip w połysku? Coś tam było, że daje się bazę i potem bezbarwny i wychodzi błyszczący.

401 KM / 500 Nm

Jest. Dajesz najpierw czarny plastidip, na to na końcu warstwy Glossifera z plastidip. Wychodzi podobno połysk :)

• Lubię to 1

Czyli kuraka też ściągałeś z auta? Dużo z tym roboty?

No i teraz napisy trzeba równo przykleić. Daj potem foty auta.

401 KM / 500 Nm

Znajomy lakiernik ściągał, co pracuje w ASO VW... podgrzali klej i później żyłką odcinali klej. Na szczęście nie ma żadnych śladów na lakierze. Samemu bym tego nie robił... bo bez podgrzania byłoby to naprawdę ciężko ściągnąć przy pomocy żyłki.. Kolejny problem byłby z usunięciem kleju, który został po kurach i literkach. Chłopaki mieli szlifierkę z taką specjalną końcówką do usuwania gumy z lakieru, która nie zostawiła najmniejszej ryski na lakierze. Z przyklejeniem to nie będzie problemu, bo są specjalne dziurki, które pozwolą prosto nakleić. 

IMG_20160209_191433.jpg

Z przyklejeniem chodziło mi o napisy (myślałem że malujesz je na czarno, ale teraz widzę, że chyba całkiem wywalasz, no nie?), znaczek wiem że ma dziurki :)

401 KM / 500 Nm

A kury malujesz, nie plastidipujesz? Też właśnie myślę o pomalowaniu w czarny połysk, ile Cię kasują?

401 KM / 500 Nm

Wolę pomalować i już nie myśleć o tych znaczkach. Kurę i ramkę malują w czarny połysk - taki kolor jak mają lusterka i ramka grila (z takim barankiem), natomiast czarne tło będzie w kolorze nadwozia - niebieskie. Za komplet wraz z naklejeniem 350 zł.

Zajebiście będzie wyglądać z kolorem nadwozia. Mało nie płacisz, ale warto. Zobaczę co na to mój lakiernik.

401 KM / 500 Nm

Ja wiem jak to wygląda z czerwonym, Namo gdzieś wrzucał.

A lotkę jak pewnie wiesz mam czarną i sobie chwalę - opinie na forum po zdjęciach były podzielone, natomiast na żywo wszystkim się podoba, polecam.

401 KM / 500 Nm

Jak tło zrobisz pod kolor nadwozia, to wydaje mi się że w każdym przypadku będzie to fajnie wyglądało. Co do lotki to mi się też to podobało, chciałem obkleić, ale stwierdziłem do malowania:). Widziałem u Ciebie i lepiej wygląda niż czerwona - coś wyróżnia to auto...detale ale cieszą oko.  

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.