Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
Namo

Octavia RS Challenge 2.0 TSI 245 KM

Recommended Posts

Z konfiguratora zniknęły RS 230 i RS 245 a każda ma teraz 245 KM i wszystkie dostępne kolory do wyboru. Nie ma też RSa w klekocie.

Ciekawe czy ta Octavia RS Challenge ma mechaniczną szperę? Ciekawe co mi odwali jak w sierpniu kończę leasing :-)

rs 245 race blue.png

baner.gif

22 minuty temu, lodowa napisał:

moze zmiana marki lub superb ?

Jak ja wtedy wyjdę przed kolegami z Octavia.team?

baner.gif

2 godziny temu, Namo napisał:

Jak ja wtedy wyjdę przed kolegami z Octavia.team?

hahaha fakt tym bardziej ze to cały herszt bandy ze tak powiem ? no to trzeba czekać na nowy model ?

?

3 minuty temu, lodowa napisał:

trzeba czekać na nowy model

Mają czas do sierpnia, jak nie będzie konkretów do tego czasu to się coś zamówić i objeździć tym kolejne 5 lat.

baner.gif

12 minut temu, Namo napisał:

Mają czas do sierpnia, jak nie będzie konkretów do tego czasu to się coś zamówić i objeździć tym kolejne 5 lat.

wiem ze wywiazuje nam sie rozmowa meidzy soba ale czy sens jest kupowac fl na kolejne 5 lat ?  zakup to mega indywidualna sprawa wiec nie chciałbym sie wtrącać czy czegoś narzucać ?

?

13 minut temu, lodowa napisał:

czy sens jest kupowac fl na kolejne 5 lat ?

Jeżeli Octavia 4 wyjdzie jesienią 2019 to ja bym nie kupił bo wolę RS. Na RS można liczyć w 2020 roku którego też bym nie kupił, egzemplarze z pierwszego roku mogą być nie dorobione tak jak było z dwójką i trójką. Chodzi o pierdoły, brak ściętej kierownicy, brak znaczków RS i inne takie. @Adriandeska ma O3 z pierwszego roku produkcji, z całym szacunkiem ale nawet ODB11 nie czyta tego auta.

Czyli fajna O4 RS produkowana by było w 2021 roku, a może czekać lifta i update bajerów tak jak z trójką?

Więc realnie O4 RS bym brał w 2021 roku, to już trzeci rok leasingu O3 RS, czekając do końca spłaty pewno załapałbym się na lepszy infortainment, tak jak w trójce, MIB I trochę wieję nudą w porównaniu do szklanych ekranów. Zawsze można też zakończyć leasing wcześniej ... się zobaczy co życie przyniesie, w sierpniu będę myślał, jeszcze 8 rat leasingu mi zostało.

baner.gif

Mi się właśnie skończy w 2021 i zacieram rączki na myśl o O4 RS. Zresztą leasing można oddać wcześniej, jak napisałeś. Raz już cesję zrobiłem i nie żałuję ? Pytanie tylko co w tej O4 RS będzie. Jak dadzą 4x4 to można brać w ciemno. Jak nie, to chyba odpuszczę... wtedy bym się pewnie zastanawiał nad Superbem (tylko to nadal będzie 3, ewentualnie po lifcie). Wszystko inne za małe, a na RS6 mnie nie stać ?

319/452

@Maliniak Mi się kończy leasing w październiku 2020. Chciałem od razu zmienić auto. Ale stwierdzam teraz że Octavię potrzymam dłużej. A zmiana będzie najprawdopodobniej na coś z 4x4. Octavia RS (w co wątpię(), Superb, A4.:)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.