Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

@mcq sam używam ML do odpalania yanosika na ekranie i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów, jedynym ograniczeniem jest brak wyświetlania pop upow w aplikacjach, np jak chce dodać jakieś ostrzeżenie w yanosiku to np. fotoradar działa ok ale już wrzucanie ostrzeżenia np o robotach drogowych już nie bo nie otwiera się wyskakujące okienko z wyborem typu ostrzeżenia (tak to działa na telefonie klikamy ostrzerzenia->otwiera się okienko z kilkoma wyborami) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2017 at 07:49, emceg napisał:

Dodatkowo w Google maps ciągle (przy zapalonych swiatlach) miałem tryb nocny. Aby się go pozbyć trzeba włączyć developer Mode z telefonu i ustawić day/night na sterowane przez telefon (a nie samochd)

U mnie to nie działa :( Mimo że mam ustawione "Kontrolowane przez telefon" to przełancza mi się na tryb nocny po zapaleniu świateł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie działa :( Mimo że mam ustawione "Kontrolowane przez telefon" to przełancza mi się na tryb nocny po zapaleniu świateł...

W dev. Mode możesz ustawić na stałe dzień..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie działa :( Mimo że mam ustawione "Kontrolowane przez telefon" to przełancza mi się na tryb nocny po zapaleniu świateł...


Przypominam jeszcze sobie, że u mnie też tak było, ale po jakimś czasie samoczynnie się naprawiło i zaczęło działać jak należy czyli niezależnie od świateł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z CarPlay też są takie problemy? Bo czytając Wasze komentarze w tym wątku wygląda, że smart link z androidem działa słabo. Masa problemów z kompatybilnością telefonów, kombinacje alpejskie z rejestrowaniem kont google'owych przez vpna etc. Pytam bo uszkodziłem mojego IP6 i zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu i kusi  mnie android ze względu na android auto i google maps.

Edytowane przez keaton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy marudzenie z androidem;) dziala dobrze! a kombinacje sa bo androidauto nie jest oficjalnie dostępne w PL. a do tego coagle sie rozwija i wychodza nowe wersje. Imho 600 ziko za taka funkcjonalnosc to dobra cena.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba łączyć przez żadnego vpna wystarczy sobie ściągnąć android auto ze strony apk mirrror. Mirror link w połączeniu z LG mirror drive albo nova luncher daje jeszcze więcej możliwości (o ile odblokujesz sobie VIMa). Wtedy masz dostęp do jakiejkolwiek nawigacji z telefonu (osobiście używam tomtom go i yanosika).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, keaton napisał:

Czy z CarPlay też są takie problemy? Bo czytając Wasze komentarze w tym wątku wygląda, że smart link z androidem działa słabo. Masa problemów z kompatybilnością telefonów, kombinacje alpejskie z rejestrowaniem kont google'owych przez vpna etc. Pytam bo uszkodziłem mojego IP6 i zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu i kusi  mnie android ze względu na android auto i google maps.

Problem kompatybilności telefonów dotyczy połączenia via MirrorLink, a nie Android Auto.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, keaton napisał:

Czy z CarPlay też są takie problemy? Bo czytając Wasze komentarze w tym wątku wygląda, że smart link z androidem działa słabo. Masa problemów z kompatybilnością telefonów, kombinacje alpejskie z rejestrowaniem kont google'owych przez vpna etc. Pytam bo uszkodziłem mojego IP6 i zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu i kusi  mnie android ze względu na android auto i google maps.

Co chcesz wiedzieć odnośnie CarPlay, używam rzadko, chodzą tylko aplikacje certyfikowane - czyli w zasadzie oprócz std z iphone do tego mam np. spotify. U mnie działa tylko po podpięciu via kabelek do usb - na BT nie robi (nie wiem czy taki urok). Używam również m.in. macbooka, to często z automatu wykorzystuję do szybkiego wyszukiwania, czy też kontaktach mam sparowane adresy i pokazuje na Maps - pomijam użyteczność tej mapy jako nawigacji z mapami od googla

Podczas używania CarPlay - nie uruchomisz na tel np. Yanosika czy innego softu, bo masz dokładnie obraz zrzucony na Bolero/Amundsena.

Jak masz możliwość to przetestuj sobie wcześniej jak działa to na Andku a jak na iOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z CarPlay też są takie problemy? Bo czytając Wasze komentarze w tym wątku wygląda, że smart link z androidem działa słabo. Masa problemów z kompatybilnością telefonów, kombinacje alpejskie z rejestrowaniem kont google'owych przez vpna etc. Pytam bo uszkodziłem mojego IP6 i zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu i kusi  mnie android ze względu na android auto i google maps.


Z AA nie ma żadnych problemów, podłączasz kabel i samo się łączy. Trzeba tylko zainstalować AA wcześniej na telefonie.
Opisywane przez nas rzeczy to już mało istotne niuanse, na które mało kto zwróci uwagę :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie CarPlay to u mnie na IP 7 działa bezproblemowo , gdzieś nawet widziałem jak uaktywnić Google Maps na CarPlay ale nie próbowałem czy to działa?

Ja używam CarPlay w ten sposób ze aplikacje do muzyki obsługuje z radia a Google maps używam w tym czasie z telefonu i komunikaty z Google maps słychać w głośnikach auta a obraz mam na telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są tragiczne bo używałem kilka razy i było Ok zaś jeżeli chodzi o Google to wiadomo ze są dokładniejsze a druga sprawa to info o korkach utrudnieniach itp

Jak dla mnie cały ten bajer ma duży plus pod względem słuchania muzyki i polskiego radia za granica reszta jest mi zbędna bo i tak mam zawsze w aucie navi zawieszana na szybę w razie przysłowiowego W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki artykuł dzisiaj na Onecie jest o MirrorLink: http://moto.onet.pl/aktualnosci/jak-skorzystac-z-mirrorlink-w-samochodzie/31ljyt - ktoś tu pisał, że ma problem bo rozładowuje mu się telefon przy korzystaniu z ML  - no to tu mamy odpowiedź: słaby kabel (pewnie zamiennik) robi różnicę. Trochę rozśmieszyło mnie stwierdzenie, że z tygodnia na tydzień przybywa aplikacji na ML :)

Edytowane przez sethcracow (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szuli88 napisał:

Nie są tragiczne bo używałem kilka razy i było Ok zaś jeżeli chodzi o Google to wiadomo ze są dokładniejsze a druga sprawa to info o korkach utrudnieniach itp

Jak dla mnie cały ten bajer ma duży plus pod względem słuchania muzyki i polskiego radia za granica reszta jest mi zbędna bo i tak mam zawsze w aucie navi zawieszana na szybę w razie przysłowiowego W

Potrzebuję mapy + spotify, także zostaję przy IPhonie( wysechł i działa jak narazie:D ). Zobaczymy co powiedzą na WWDC 2017 w temacie Carplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, keaton napisał:

Potrzebuję mapy + spotify, także zostaję przy IPhonie( wysechł i działa jak narazie:D ). Zobaczymy co powiedzą na WWDC 2017 w temacie Carplay. 

http://www.carplaylife.com/how-to/how-to-enable-google-maps-navigation-on-apple-carplay/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LEMUR zablokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team