JakubO2

octavia 2
Dystanse do felg firmy Dystom

9 postów w tym temacie

Witam forumowiczów,

Przymierzam się do zamówienia dystansów bo mam oryginalne felgi z ET54 i bardzo mnie denerwuje schowany tył. Z powodów bezpieczeństwa wolę dystanse z kołnierzem centrującym, więc podobno minimum to 15mm. W grę wchodzi opcja 15mm na wszystkie koła razem z dłuższymi śrubami.

Montował ktoś dystanse firmy DYSTOM? Oferują dystanse z kompletem śrub na zamówienie w fajnych cenach, taniej niż same dystanse z Eibacha.

Reklamy dla niezalogowanych

Tej firmy nie znam, natomiast popularne - przynajmniej w O3 - są dystanse firmy srubydofelg.pl - mają też śruby i śruby zabezpieczające.

Zwykle ludzie montują większe na tył - 15 / 20, a co bardziej ekstremalni 20 / 25.

401 KM / 500 Nm

Robią je u mnie w mieście, ja prawdopodobnie zamówie u nich dystanse 10mm do nowych felg. W kwietniu/maju będę mógł się wypowiedzieć.

13 godzin temu, m9n6x napisał:

Robią je u mnie w mieście, ja prawdopodobnie zamówie u nich dystanse 10mm do nowych felg. W kwietniu/maju będę mógł się wypowiedzieć.

Dystanse 10mm to będziesz miał felgi bez osadzenia na pierścieniu piasty - na samych śrubach. Nie wiem czy to bezpieczne rozwiązanie

Zastanowię się nad tymi dystansami ze strony srubydofelg.pl bo ładnie to tam wygląda i ceny fajne. Ale jeszcze jedna rzecz - czy bez obniżenia dystanse nie będą wyglądać śmiesznie?

Jak dla mnie będzie lepiej to wyglądać, bo wyciągniesz opony z nadkoli....a jak będzie nieładnie to ściągniesz i założysz, jak auto obniżysz :)

Będzie lepiej.

401 KM / 500 Nm

Witam, ja kupiłem dystanse na alle...... gdzieś z Krakowa. Solidnie wykonane, śróby w komplecie a całość (na tylną oś) wyszła mnie kolo 140zł. Jeżdżę już 2 rok nawet na zimówach stalowych i nie narzekam. Szerokość oczywiście min. z pierścieniem centrującym - 15mm

dystanse 1.jpg

Brałem kilka kompletów z dystom.pl i są bardzo dobrze wykonane.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.