Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Anomal nie ma takiego jest albo xcess albo xclean Ty lejesz xcess jak trzecia co do mocy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

401 KM / 500 Nm

xclean, xcess czy specyfic? :) xclean oraz xcess mają normy większości producentów lecz czy nie są to oleje typu longlife (mają jakieś ekstra dodatki?).

Z Millersa z norma VW 502 to albo MILLERS OILS LONGLIFE 5W40 EE albo XF - XF to OEM, a EE ma jakieś nano gówno :D Pewnie wezmę ten EE jak nie ma Motula.

319/452

Ja jebię tylko on nie ma podanej normy VW 502/504 i się mogą przyczepić w kontekście gwarancji... niby tylko olej, a ile kombinacji :D

319/452

20 minut temu, Maliniak napisał:

Ja jebię tylko on nie ma podanej normy VW 502/504 i się mogą przyczepić w kontekście gwarancji... niby tylko olej, a ile kombinacji :D

To jeden z najlepszych olejow na rynku ale do normalnej jazdy polecam to co wyzej napisałem.

Diagnostyka VAG - Chiptuning

791-603-634

Po kilku dniach stania w lecie nie bedziesz miał filmu olejowego na cylindrach. Tak czytałem i wydaje się to logiczne. Ja leje 5w40 i jakiego producenta byś się nie zapytał taki właśnie polecają. Był temat na Octavia RS com...

Te oleje 30 to pewnie jakieś ekologiczne i dlatego nie za bardzo polecane. Ja muszę wymienić ten co mam, bo przy moich 400 koniach to jednak musi być dobry olej, a nie jakaś ekologia. Jakby nie patrzeć to mam bardzo nieekologiczne auto i jakby zieloni wiedzieli to pewnie z garażu bym nie wyjechał ;P;P

1 godzinę temu, Roberto795 napisał:

To jeden z najlepszych olejow na rynku ale do normalnej jazdy polecam to co wyzej napisałem.

Ale rozumiem, że przedobrzyć nie można i po prostu ten, który podałeś, jest wystarczający do RSki po Stage1 i nie ma co przepłacać? :)

319/452

1 godzinę temu, Maliniak napisał:

Ale rozumiem, że przedobrzyć nie można i po prostu ten, który podałeś, jest wystarczający do RSki po Stage1 i nie ma co przepłacać? :)

Przedobrzyc nie ale CFS to olej do sportu i raczej nie wytrzyma 10 tys km. Ja CFS-y wymieniam - co maks 5 -6tys km.

czym mocniej podłubane auto tym czesciej powinno sie zmieniac olej a nie iść w mocne zmiany lepkosci. Oczywiscie 5w40 to rowniez odpowiednia lepkosc do 2,0 tsi ale dalej bym nie szedł a druga sprawa jest taka ze poza kilkoma cywilnymi olejami 5w40 reszta (pomijajac serie sportowe) to ekologiczne kastraty.

p.s 

Dobry 0w40 ogarnia spokojnie upalanko po torze w 370KM Cuprze 2,0 tsi ?

Edytowano przez Roberto795

Diagnostyka VAG - Chiptuning

791-603-634

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.