Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam chciał bym spytać czy w vcds będę mógł usunąć błąd ciśnienia opon obecnie mam możliwość ustawienia tego z Bolero ale przymierzam się do zmiany radia i z rad moje pytanie z góry dziękuję za info883acfaf8c41fc2707e6d6a61f49c518.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Witam chciał bym spytać czy w vcds będę mógł usunąć błąd ciśnienia opon obecnie mam możliwość ustawienia tego z Bolero ale przymierzam się do zmiany radia i z rad moje pytanie z góry dziękuję za info883acfaf8c41fc2707e6d6a61f49c518.jpg
Poczytaj forum. Dwa dni temu był dokładnie taki wątek rozwiązany. Po co otwierać nowy i się powtarzać. Szczególnie jak jest świeży.

Poczytaj forum. Dwa dni temu był dokładnie taki wątek rozwiązany. Po co otwierać nowy i się powtarzać. Szczególnie jak jest świeży.
Super kolegi dziękuję za uwagę ale niestety nie. Mogę znaleźć informacje na moje pytanie w poprzednich postach

Chyba chodzi o ten wątek:
Wiem że ten wątek jest ale nie rozwiązuje to mojego pytania acz kolwiek dziękuję za zainteresowanie chodzi mi dosłownie w jaki sposób mając radio z andkiem które nie ma możliwości zapisu ciśnienia opon zrobić to w vcds krok po kroku z góry dziękuję i pozdrawiam

Kiedyś czytałem, że ktoś wtedy wkłada oryginalne radio, robi zapis, wyjmuje radio i wkład to z andkiem, które nie ma tej funkcji. 

Kiedyś czytałem, że ktoś wtedy wkłada oryginalne radio, robi zapis, wyjmuje radio i wkład to z andkiem, które nie ma tej funkcji. 
He to rozumiem ale wole wszytko mieć w jednym ale dziękuję

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.