Reklamy dla niezalogowanych
LEMUR

octavia 3
Platforma do transportu rowerów.

5 postów w tym temacie

Dotychczas korzystałem w innym samochodzie z bagażnika dachowego i uchwytów na rowery. Teraz przy O3 zamierzam przejść na platformę montowaną na hak.

Czy ktoś z was używa platform? Coś może polecić sprawdzonego, godnego. Potrzebuje aktualnie na 3 rowery (29", 28", 24"), teraz młodszego jeździk i jeszcze jakiś czas do bagażnika. Za jakieś 3-4 lata dopiero wejdzie na rowerek który trzeba będzie zapiąć na platformę.

Myślałem o Thule VeloCompact 927 + przyszłościowo adapter na 4-ty rower. Albo kupić coś teraz tylko 3 rowery (Thule, Strada...) a później zrobić podmianę. 

Edytowano przez LEMUR

Ja używam Thule EuroClassic G6 929, w sobote rano podesle zdjecia bo akurat sie wybieram na rower.

Na platformie zazwyczaj wioze zjazdówki, czyli troche ciezsze rowery od normalnych. Od roku zero problemow. 

Edytowano przez m9n6x
1 osoba lubi to

Obiecane zdjecia, jak chcesz zdjecia z jakimis szczegolami to jeszcze jutro moge podeslac ;-)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

1 osoba lubi to

Sorki, że dopiero teraz, ale dzięki wielkie @m9n6x za opinię i fotki. Dzisiaj byłem w sklepie stacjonarnym pooglądać modele VeloCompact i EuroClassic.

W maju zamawiam EuroClassic 929 

1 osoba lubi to

Dobra, dzisiaj odebrałem VeloCompact 927 z dodatkowym adapterem zamiast EuroClassic 929. Poza kilkoma różnicami, jest jedna - VC ma wtyk 7pin a G6 - 13pin. W aucie fabryczny hak ma 13kę. Przejściówkę oczywiście mam. Ale pytanie - jak z posiadaniem wstecznego? Wiadomo, że na 7-ce go nie ma. Jakieś "czepialstwo" może nastąpić, czy raczej tego typu platformy czy przyczepki nie mają wymagań co do wstecznego?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się