Skocz do zawartości
Raccoon

Chorwacja

Recommended Posts

8 godzin temu, Mickul napisał:

Nie jedzie ktoś do Chorwacji/Czarnogóry? Potrzebowałbym 5 śrub do koła :/

W poniedziałek za tydzień będę w okolicach Zadaru, nie za późno?

W razie czego mam też śruby do dystansów 20mm czyli z tego co pamiętam 45mm gwintu.

Dnia 20.07.2017 at 17:12, Namo napisał:

Przywrócili nam rezerwację, więc sprawa nieaktualna. Zaliczka w końcu zeszła i mamy już voucher

• Lubię to 1

Ja wracam 05.08. Teraz siedze w Czarnogórze do 29.07, a potem przemieszczam sie Dubrovnik - Makarska - Split - Zagrzeb i powrot

@mickul to mam coś brać? Do 12.08 będę koło zadaru, bliżej biogradu. Do Szybenika mogę się bujnąć, chyba że ustawiamy się gdzieś na wodzie przy jakiejś wysepce czy coś :):)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Dnia 16.07.2017 at 13:44, Namo napisał:

Jakby ktoś jeszcze nie miał gdzie to na Pagu w Apratmani Mary zwolnił się termin 23.07-04.08.

Ja tam smigam na dwa ostatnie weekedny wrzesnia dopiero;) Ktos sie wybiera w tym terminie?:)

5 godzin temu, emceg napisał:

Ktos sie wybiera w tym terminie?

Ja będę w Pagu pierwszy i drugi albo drugi i trzeci tydzień września.

baner.gif

Byłeś w mieście? Taki protip: warto jechać na górę tam zaparkować auto i zjechać kolejką :) Parking na gorze bezpłatny a wrażenia z kolejki niesamowite :) Wypoczywaj

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gizchina.com.pl oraz Forum Gizchina.com.pl <- Znajdziesz tutaj aktualności oraz recenzje dotyczące chińskich produktów, takich jak smartfony, zegarki, tablety i inne gadżety "Made in China".

Przetestowana trasa na Chorwację - Płacimy only za winietę w Słowacji oraz w Chorwacji za autostradę xD Mam nadzieję, że dobrze naznaczyłem ją na mapie :-D Bardzo przyjemnie się jedzie praktycznie byliśmy szybciej od znajomych, którzy pojechali proponowaną trasą przez Google xD

Gizchina.com.pl oraz Forum Gizchina.com.pl <- Znajdziesz tutaj aktualności oraz recenzje dotyczące chińskich produktów, takich jak smartfony, zegarki, tablety i inne gadżety "Made in China".

7 minut temu, FakeRS napisał:

przyjemnie się jedzie

Tak, ciekawe ile pamiątkowych zdjęć przyjdzie :-)

mandaty.jpg

8 minut temu, FakeRS napisał:

Mam nadzieję, że dobrze naznaczyłem ją na mapie

Chyba dobrze ale na telefonie pokazuje inną niż na komputerze.

Jeżdżę tak samo tylko, że w stronę Budapesztu przed którym odbijam na Balaton.

baner.gif

@Namo nic z tamtego roku nie przyszło ciekawe jak będzie w tym roku :-D 

9 minut temu, Namo napisał:

Jeżdżę tak samo tylko, że w stronę Budapesztu przed którym odbijam na Balaton.

Najlepiej na Węgrzech przez te wioski o.O 

13 minut temu, Namo napisał:

Chyba dobrze ale na telefonie pokazuje inną niż na komputerze.

GM na telefonie mnie wkurza, wczoraj non stop zmieniał trasę bo wyszło opóźnienie 5 min na drodze i tak w kółko >:-( Only Here Maps :-D

@ucho235 przy Mosonmagyaróvár jest błąd wjeżdżamy na bezpłatną krajówkę a nie na M1 jak wrócę z pracy to ją jeszcze poprawię. Tak płacę zawsze tylko za Chorwację i Słowację.

Wieczorem będzie poprawiona wersja bo tą przekładałem z mapy od miejsca zamieszkania po sam apartament :-D

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.