Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Szukałem na tył od s3 ale wszystko w prądzie xD

a na przód (312->340) 

http://www.ebay.pl/itm/Seat-Leon-1P-Skoda-Octavia-II-1Z-Bremssattel-Bremse-Umbau-Tuning-Kit-vorn-340mm-/122413763235?hash=item1c806dcaa3:g:cikAAOSww9xZA2P3

Numery sie roznia od tych z O3 RS, ale chyba to jest to samo

Reklamy dla niezalogowanych

Nie wiem czy ten zestaw podejdzie do O3RS, nie wiem jakie były adaptery w tych poprzednich wersjach, ale wydaje mi się że o O3RS są inne i te z aukcji nie będą pasować. Na przód szukaj z RS-a, Golfa GTI i R, albo z audi S3

• Lubię to 1

Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎13 at 20:40, m9n6x napisał:

Szukałem na tył od s3 ale wszystko w prądzie xD

Jak się upierasz przy tarczy 310x22mm to możesz na tył zapodać zaciski z S3 8P. W tym aucie na 100% są zwykłe, nie elektryczne zaciski. Ja do swojej montuje cały zestaw z RS czyli na przód 340x30mm i na tył 272x12mm. 

Edytowano przez Jarol

Z tarczą PFC 356 7.500, z przerabianą zwykłą też na dzwonie 6.500. Jednak polecane są te PFC - stosowane są w wyścigach samochodowych - lepiej odprowadzają ciepło, więc u nas nie do zajechania :). Sama tarcze to koszt koło 3,4 koła i do pierwszego montażu trzeba doliczyć dzwon, który zostaje już na stałe. Sumują zaciski są w bardzo przystępnej cenie :)

Zaciski na wadze z klockami, a tarcza pfc 356, więc większa od naszej, a i tak sopor lżejsza. Spójrzcie też na budowę kanałów wentylacyjnych, jakie są na pfc a jakie na serii...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

@amdp dlatego wziąłem :). Zobacz sobie ile kosztują same tarcze Giro Disk - do nas 340 komplet 4 tysie i komplet klocków pewnie +- 1 tysiak. Tutaj trochę dołożysz, ale masz zacisk 4 tłoczkowy - który jest dużo lżejszy od seryjnego i dodatkowo komplet klocków to 500-550 zł. Założone mamy DS-y te sportowe. 

• Lubię to 1

dodatkowo na tył wpadły nowe zaciski i tarcze wentylowane 310 mm. Teraz całość prezentuje się bardzo ładnie

I czuć różnice po zamontowaniu tyłu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

9 godzin temu, DoDominik napisał:

czuć różnice po zamontowaniu tyłu?

wydaje mi się, że tak. Wcześniej przy mocnym hamowaniu czułem że tył tak bujało, hamulec za lekko ściągał tył, teraz tył jest przyklejony do ziemi. 

Tył jest zakładany od WBK, ale można samemu kupić w sklepie z częściami, bo pasuje z innego VAG-a (Audi 8P, Golf 6R, Leon Cupra - ważne żeby z normalnym ręcznym, a nie elektrycznym). Ja nie miałem czasu się tym zajmować, przyjechałem założyli i po sprawie ?

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.