Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

2 minuty temu, Gluszek20 napisał:

Dzięki będe tego próbował po niedzieli i dam znać.

Trybu taxi nie kodowałem nic to nie wnosi do tego tematu.

czy ktos z kolegow moglby mi szerzej wyjasnic temat

Prędkość graniczna działania doświetlaniazakrętów.

Wybierz sterownik 09 - Centralny układ elektroniczny. 

Dostęp bezpieczeństwa 31347

Adaptacje:

Wybierz - static curve light

Sub - Untere geschwindigkeitsschwelle

Zmień na pożądaną wartość.

Sub - Obere Geschwindigkeitsschwelle

Zmień na 60. Default 40 Km / h

za Chiny ludowe nie moge znalezc w adaptacjach tego. dodam ze aktywne halogeny przy skrecie mam juz aktywowane. chodzi tylko o zwiekszenie predkosci dzialania. ma ktos moze inny opis lub po nr w adaptacjacj ktos poda . nie mam ani w eng wersji ani w polskiej "static curve light"

7 godzin temu, LEMUR napisał:

Zobacz w 10 (adaptacje) i poszukaj static AFS light - upper speed threshold, tam powinno być 40 fabrycznie

niestety nie mam takiej linijki  w 10

Trybu taxi nie kodowałem nic to nie wnosi do tego tematu.
A co to za tryb ten TAXI? Co on daje? Szybciej kilometry lecą czy co?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Sprawdziłem dopiero teraz. U mnie to kodowanie jest w 

09 elektronika > adaptacje > static afs light > i wpisujesz wartość, z tego co wiem max 60km/h

sprawdzone na ODB11, sorki za kiepską fotkę ale na iOS narazie nie ma wersji odb11

@MichalB02B5409-AAB7-490B-BD51-FA8842A8E1FD.jpeg7302025F-B788-42F8-AC71-8765D2AA0544.jpeg

Witam

Czy moze ktos polecic kabelek do Octavii po lifcie (grudzien 2018) ktory pozwoli na modyfikacje opisane w tym temacie?

Interesuje mnie chinski zamiennik ze wzgledu na koszty

Ciekawe jak to ustawienie AFS ma sie do Octavii po Lifcie gdzie funkcja AFS jest realizowana przez dodatkowe diody zainstalowane w kloszach reflektorów a halogeny robią typowo za corner - taka ciekawostka

Dnia 24.02.2019 at 10:47, Rafal Jankowski napisał:

Witam

Czy moze ktos polecic kabelek do Octavii po lifcie (grudzien 2018) ktory pozwoli na modyfikacje opisane w tym temacie?

Interesuje mnie chinski zamiennik ze wzgledu na koszty

Także przyłączam się do pytania w moim przypadku O3 2016.
A może ten Interfejs

Edytowano przez Lucifer

Witam wszystkich,

Mam od kilku dni VCDS, aktywowałem sobie kilka funkcji i teraz mam problem. Mam auto z 2015 r, znajomy już ma o3 po lifcie. Chciałem uruchomić u niego doświetlanie zakrętów po adaptacji 

Select Control unit 09 (Central Electrics) Security access Access Code 31347 Adaptation (5) Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B12 auswählen Select: Abbiegelicht links (5) Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B13 auswählen Select: Abbiegelicht rechts

nic sie nie dzieje ? czy w modelu po FL coś dodatkowo trzeba uruchomić ?  I drugie pytanie przy próbie wejścia w kodowanie pod 09, pokazuje taki komunikat. 

Czy ktoś pomoże jak zaadaptować podświetlenie wskazówek w 2015r i tej po FL. 

20190227_123746.jpg

9 minut temu, pasek181 napisał:

Witam wszystkich,

Mam od kilku dni VCDS, aktywowałem sobie kilka funkcji i teraz mam problem. Mam auto z 2015 r, znajomy już ma o3 po lifcie. Chciałem uruchomić u niego doświetlanie zakrętów po adaptacji 

Select Control unit 09 (Central Electrics) Security access Access Code 31347 Adaptation (5) Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B12 auswählen Select: Abbiegelicht links (5) Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B13 auswählen Select: Abbiegelicht rechts

nic sie nie dzieje ? czy w modelu po FL coś dodatkowo trzeba uruchomić ?  I drugie pytanie przy próbie wejścia w kodowanie pod 09, pokazuje taki komunikat. 

20190227_123746.jpg

Tutaj znajdziesz kodowania; https://octavia.team/temat/1727-vcds-tylko-sprawdzone-kodowania-adaptacje-spis-aktualizowany-pytania-inny-temat/

10 minut temu, pasek181 napisał:

Witam wszystkich,

20190227_123746.jpg

Proszę doświetlanie odbywa się dwu etapowo

https://octavia.team/temat/1727-vcds-tylko-sprawdzone-kodowania-adaptacje-spis-aktualizowany-pytania-inny-temat/?do=findComment&comment=34614

2 godziny temu, Gluszek20 napisał:

Czyli jak dobrze widzę w poliftowej wersji adaptacja idzie na innych parametrach , ale drugi etap tam gdzie są wyszczególnione stopnie to gdzie to znajde ? może chociaż po angielsku bo niemiecki to nic nie rozumiem ? 

Edytowano przez pasek181

doswietlanie jak i inne doposazenia robilem na mojej O3 z 2015r od tego youtubera :

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

36 minut temu, Michal napisał:

doswietlanie jak i inne doposazenia robilem na mojej O3 z 2015r od tego youtubera :

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Michał w mojej O3 z 2015 roku też robiłem z tej instrukcji, ale problem mam z 2017r bo tak jak tutaj jest to pokazane na filmie nie działa :( 

14 godzin temu, pasek181 napisał:

@Gluszek20 już przeglądałem ten post, jutro będę próbował mam nadzieje, że się uda !

Doświetlanie w Fl działa. 

Pytanie czy da się samodzielnie odblokować obsługę głosową w skodzie octavia 2015 lub 2017. 

29 minut temu, pasek181 napisał:

Doświetlanie w Fl działa. 

Pytanie czy da się samodzielnie odblokować obsługę głosową w skodzie octavia 2015 lub 2017. 

Obsługi głosowej nie uruchomisz, trzeba wykupić kod aktywacyjny w ASO

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.