Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
Shaarky

octavia 3 Jak długo czekasz na odbiór Octavii?

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
6 minut temu, Kamil RS230 napisał:

@pminor folie to nie problem:) uwierz że nasi rodzimi magicy nie takie rzeczy obchodzą... Daleko masz do ASO?

15km.

Tylko co mi z wizyty tam. Telefonicznie, grzecznie mówią że nie mają zadnego wpływu na producenta.

Nie chce być też upierdliwy i co dwa dni dzwonic do salonu skoro w zasadzie termin na zamówieniu mam na 26.12.17

Edytowano przez pminor

3 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

@pminor a jak masz taki termin to nic nie wywalczysz. Jak tylko dostaniesz info że auto przyjechało jedź i je obejrzyj sam.

Wiem, ale wiekszość z Was odebrała do 14 dni od daty produkcji z tego co czytalem. U mnie jest to już 20ty, a co najciekawsze 14go dnia była przy fabryce na parkingu jeszcze i czekała na transport. Chyba źle trafiłem na odjazd pociągu. Poczekam jeszcze dwa dni i znowu zadzwonie do salonu i zapytam co zmieniło się od zeszłej środy

Edytowano przez pminor

27 minut temu, Kamil RS230 napisał:

@pminor Moja jechała LOHR bo RSy Superby jeździły LOHR. Ja odebrałem około 14 dni od daty produkcji. Ale u mnie termin odbioru był na 1 września a odebrałem auto 5 października. 

Skad takie opóźnienie ?

Przesadzacie :p ja zamówiłem w maju odebrałem w październiku... Niby były ograniczenia w produkcji silników 2.0tsi, diesle od ręki. 

Ja zamówiłem 8.06, produkcja 13.10 a odebrałem dopiero 5.11 bo zgubili dokumenty do rejestracji. Napisałem reklamacje za długi czas oczekiwania i przyznali 500 zł voucher na serwis lub akcesoria.

31 minut temu, harioli_19 napisał:

Ja zamówiłem 8.06, produkcja 13.10 a odebrałem dopiero 5.11 bo zgubili dokumenty do rejestracji. Napisałem reklamacje za długi czas oczekiwania i przyznali 500 zł voucher na serwis lub akcesoria.

Jaki miałeś termin odbioru na zamówieniu ?

Jak u Ciebie wyglądała procedura odbioru ? Jak szczegółowo i co sprawdzałes?

Sprawdzałeś auto miernikiem lakieru?

Edytowano przez pminor

Ostatnio otrzymałem wieści od dealera, że Octavia wyprodukowana 13 grudnia, na 19 planowane wydanie a fabryki, natomiast przyjęcie na magazyn importera to dopiero 3 stycznia, hm... pytanie skąd taka zwłoka, czyżby okres świąteczny poblokował transporty?

Witam wszystkich!

U mnie było tak:

-zamówienie w salonie 27.09 (RS 230)

-informacja, że jest wyprodukowana 4.12

-przyjazd lawety do salonu 18.12

-odbiór po rejestracji, ..... (podobno w Katowicach już do końca roku nie rejestrują nowych aut)

Można powiedzieć, że 3 miesiące czekania od chwili zamówienia do wyjazdu z salonu.

Edit: auto udało się odebrać 22.12.

Edytowano przez Loan

Te trze miesiące, to taki optymalny czas, oby się nie przedłużało wraz  nadejściem nowego roku:) Ja złożyłem zamówienie 29 września i widniała na nim data odbioru do 27 grudnia, ale bardzo sceptycznie od razu do tego się ustosunkowałem, dlatego nie rozpaczam nad, mam nadzieję małym, opóźnieniem:)

Ja mam złożone zamówienie w salonie i wpłacone 1500 zł ale nadal mogę je modyfikować . Tak bez żadnych zobowiązań mowa jest o końcu lutego . Ponad 11 tys . rabatu po to żeby poczekać na 2018 r. 

Skąd wiedzieliście, kiedy auto ma być wyprodukowane? Dealer to wie? Złożyłem swoje zamówienie 20.12 i na kwicie mam tylko "Przewidywany termin gotowości do odbioru: 2018-03-20"

Dealer może śledzić drogę "naszego" auta, szkoda, że nam taki monitoring nie jest udostępniony. Ja otrzymałem scan, na którym były wyszczególnione operacje związane z produkcją, kontrolą, dostawą do Poznania itd.

Edytowano przez marpol

Ja zamówiłem swojego RSa 5.12 i dostałem wczoraj odpowiedź że w systemie pokazuje się data produkcji na 04.2018 Może się to jeszcze zmienić na podobno na 03.2018

Zamówienie złożone 12.12.17 .Do produkcji ma trafić  po miedzy 12-18 lutego  a odbiór w okolicach 10-15 marca . Taką informację żona dostała przed wczoraj . Będąc w salonie  na jeździe próbnej zaraz po świętach  nadal mogliśmy modyfikować zamówienie .  

Dzisiaj zadzwonił do mnie dealer i poinformował, że moja Skoda dzisiaj/jutro się produkuje i najprawdopodobniej będę mógł ją odebrać do końca przyszłego tygodnia (na zamówieniu miałem 20/03).

Czyli chyba muszę pomyśleć o zimówkach :) Czy ktoś wie, jaki jest rozmiar opon? Nie mogę tego znaleźć w necie. 1.4 TSI kombi, Style na TRIUSach

@Godlik Zapytaj dealera o opony, mi sprzedali nokiany wrd4 po cenie z oponeo, a w ramach jakiegoś tam pakietu korzyści dali przechowanie opon za darmo przez 4 lata.

Edytowano przez keaton