Skocz do zawartości

Recommended Posts

14 godzin temu, Reezing napisał:

Żodyn z Was tak nie umi :P

20170624_050815.jpg

No to jest mocne !

Za dwa tygodnie mam trasę tam i z powrotem 950 km po prostych drogach - ale pełny bagażnik i auto - więc

zobaczymy co z DSG będzie w tym temacie.

Reklamy dla niezalogowanych

@Adam88 3 osoby plus pełen bagażnik, wyjazd na Brele w Chorwacji. Spalanie z całego wyjazdu wyszło 5/100 przy jeździe 120/h :)

Właśnie dojechałem do CRO. 950 km 3 os  z pełnym bagażnikiem. 6,2L przez CZ, AT, SLO. Jestem pozytywnie zaskoczony spalaniem. A tak dla porównania kolega Mazdą 6 z silnikiem 2.2L 150 KM w dieslu spalił 6.0 na tej samej trasie. Jechaliśmy razem więc styl jazdy podobny. 

Edytowano przez Karol Kudra

Dnia 7/9/2017 at 00:53, anomal napisał:

co to za durny temat?

niskie spalanie jest pedalskie :D

masz racje - jak widzę w korku 25/100 to od razu mi libido rośnie ;) 

• Lubię to 2

Mały update :). 

Właśnie wróciliśmy z urlopu. Pokonana trasa: 3479 km. Spędzony czas na jeździe 48h:17min.
Średnie spalanie: 6.3L

Podróż przebiegła pomyślnie, bezawaryjnie a fotele z pakietu DYNAMIC są ZAJEBISTE!

Polska - Czarnogóra, srednia prędkość 115km/h, na budziku ciagle 160-170. Spalanie z 1352km wyszło 7,9. Wracam eko, wiec zobaczymy.

1.8TSI 160KM

• Lubię to 1

2 godziny temu, amdp napisał:

@Adriandeska czegoś tu nie rozumiem. Jakim cudem trasę o długości 15km jechałeś 1:08h? Chyba na postoju go pałowałeś :-D

Nie no dużo czasu zeszło na ustawienie się do startów i założenie tego gówna na kierę ;-)

Panowie ja zaliczyłem właśnie trasę 5000 km (silnik 1,4 litra 150 koni 2016) przy jeździe 120-130 w zależności od kraju ze stałą prędkością wyszło 5,2 litra natomiast przy jeździe bardziej szarpanej w Niemczech prędkość około 140-160 5,4 l. Jestem sam zaskoczony. Oczywiście prawie wszystko to autostrady. O dziwo mocy też nie brakowało do normalnego podróżowania oczywiści nie jest to rs, ale spokojnie ze 120 do 160 na 6 biegu bez piłowania z pełnym ładunkiem przyspieszało się całkiem sprawnie.    

• Lubię to 1

Też mam 1.4 150 km i auto z 2016 ale na takie spalanie to szans nie ma. Chyba że z górki ta autostrada była??? Do 120 km/h owszem ale powyżej w granicy 140-160 spalanie do 7L. Przy zwężkach na autostradach i ograniczeniach do 80-110 km/h to spalanie faktycznie wychodzi 5.2L

Samo się robi się :-D. Faktem jest że nie jeżdżę z gazem w podłodze ale niedzielnym kierowcą też nie jestem. Po prostu takie mam spalanie. Widocznie silnik 1.4 TSI jest dość ekonomiczny? 

Ty też masz 1.4 DSG i jakie masz spalanie? Dalej na poziomie 10L?

Edytowano przez Karol Kudra

4 minuty temu, gmatkowski napisał:

nie wiem jak ...

Boi się, tak samo jak ja, że mi prawko wezmą za to co odwalam na obwodnicy Bielska po powrocie z Warszawy. Jeszcze teraz gwint, nie czujesz,, że jedziesz 260 km/h ... dramat.

baner.gif

22 minuty temu, Karol Kudra napisał:

do tej mocy 310KM

Samym programem, tak. Jakby dołożył DP i dolot to by jakieś 10 KM miał więcej za 3500 zł.

• Lubię to 1

baner.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.