-
Załóż konto na Octavia.team
Dołącz do społeczności kierowców Skody Octavia.
Tuning Škody Octavia
Poprawianie parametrów mechanicznych i efektu wizualnego w Škodzie Octavia.
284 tematów w tym forum
-
- 1 odpowiedź
- 709 wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 3,9 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 535 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 567 wyświetleń
-
- 6 odpowiedzi
- 923 wyświetleń
-
- 2 odpowiedzi
- 3,6 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 1,2 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 928 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 383 wyświetleń
-
- 16 odpowiedzi
- 29,7 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 106 wyświetleń
-
- 148 odpowiedzi
- 186,3 tys. wyświetleń
-
- 35 odpowiedzi
- 22,7 tys. wyświetleń
-
- 5 odpowiedzi
- 3,5 tys. wyświetleń
-
- 4 odpowiedzi
- 1,4 tys. wyświetleń
-
- 19 odpowiedzi
- 11,9 tys. wyświetleń
-
- 1 odpowiedź
- 2,7 tys. wyświetleń
-
- 3 odpowiedzi
- 952 wyświetleń
-
- 267 odpowiedzi
- 198,8 tys. wyświetleń
-
- 4 odpowiedzi
- 1,1 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 940 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 1,1 tys. wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 887 wyświetleń
-
- 20 odpowiedzi
- 12,1 tys. wyświetleń
-
- 13 odpowiedzi
- 1,5 tys. wyświetleń
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Ostatnia aktywność
-
1
szukam Kodowanie VCDS Śląsk
Podbiję temat: czy ktoś w okolicy Chorzowa ma kabelek żeby kilka rzeczy zmodyfikować (ale przede wszystkim zmodyfikować rejestry po czyszczeniu dpf)? -
3
octavia 3 Zmiana panelu sterującego
To ja może odgrzeje temat - mam dokładniejsze pytanie .. Mam panel z czujnikami parkowania i zamykaniem auta. Chciałem dołożyć tylko guziczek start-stop -> samochód ma silnik DPCA. Czy sama podmiana panelu wystarczy? Czy także kodowanie mnie czeka?- sterujacego
- panelu
- (i 1 więcej)
-
0
octavia 4 zakup octavia kombi rs 2.0tdi dsg (2021)
hej drodzy forumowicze, chciałem się przywitać bo jestem nowy na forum. mam do Was również pytanie. Od jakiegoś czasu jeżdzę octavia vrs 2016 rok. Generalnie auto bardzo mi się podoba. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z nowszymi egzamplarzami. Zastanawiam się z żona nad zakupem właśnie takiej sztuki tylko nowszej 2021 2 tdi w kombi. Jak eksploatacja takiego auta? Polecilibyście to auto? proszę o komentarze i pomoc. Pozdrawiam Bartek -
9
octavia 3 Błąd EGR
Cześć. Wrócił u mnie temat błędu zbyt niskiego natężenia przepływu przez EGR.. Być może po 3 latach od wymiany się wysypał, a być może coś innego to powoduje.. Moją uwagę zwróciła wartość czujnika różnicy ciśnień - na postoju i zapłonie vcds wskazuje wartość -3hPa. Jaka powinna być wskazywana wartość na postoju i zapłonie? -
0
octavia 1 Dziwne stuki podczas jazdy
Dzien dobry przychodze z pytaniem mam dziwne stuki podczas przyspieszania nie zależnie od biegu nie zależnie od prędkości tylko pod mocniejszym obciążeniem skoda octavia 1 1.9 tdi asv 110 km 2003 r. 386tys km poduszki wymienione dołączam filmik w co mam celować juz nie mam pomysłów 20260622_222723.mp4
-