Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
pab567

sprzedam Nawigacja amundsen i radio Bolero mib std2 pq z Yeti FL

Recommended Posts

Mam kilka sztuk nawigacji Amundsen i radyjek Bolero  MIB STD2 PQ z Yeti FL:
1. 5L0035680 - nawigacja, bez DAB, z aktywnym MirrorLink, z nieaktywną obsługa głosową, 2300 zł
2. 5L0035680A - nawigacja, z DAB, z aktywnym MirrorLink, z aktywną obsługa głosową, 2600 zł
3. 5L0035680B - nawigacja, bez DAB, z aktywnym SmartLink (MirrorLink + Android Auto + Apple CarPlay), z nieaktywną obsługa głosową, 2600 zł
4. 5L0035680C - nawigacja, DAB, z aktywnym SmartLink (MirrorLink + Android Auto + Apple CarPlay), z nieaktywną obsługa głosową, 2900 zł
5. 5L0035200A - radio, z DAB, z nieaktywnym MirrorLink, z aktywną obsługa głosową, 2000 zł
6. 5L0035200A - radio, z DAB, z aktywnym MirrorLink, z nieaktywną obsługa głosową, 2000 zł
7. 5L0035200D - radio, bez DAB, z aktywnym SmartLink (MirrorLink + Android Auto + Apple CarPlay), z nieaktywną obsługa głosową, 2300 zł

Każda jednostka ma założony patch sprzętowy rozwiązujący problem ochrony komponentów.

Cena za komplet jednostka plus adapter ze starego na nowy QuadLock.

Możliwość dokupienia oryginalnej karty SD z mapami.

Które do Fabii 3 2015? Teraz mam Bolero z Mirrorlink a chciałbym ze smart link. Można stare w rozliczeniu oddać?

baner.gif

5 minut temu, Namo napisał:

Które do Fabii 3 2015? Teraz mam Bolero z Mirrorlink a chciałbym ze smart link. Można stare w rozliczeniu oddać?

To są radia do PQ, do Fabii potrzebujesz MQB. Chcesz z DABem czy bez?

przed chwilą, adamwo napisał:

O3 RS 2014 rok

To żadne z nich bo O3 to MQB a to są radia PQ. Ale Amundsena i Columbusa MQB też mam :)

Wykreśliłem te, których już nie ma:

1. 5L0035680 - nawigacja, bez DAB, z aktywnym MirrorLink, z nieaktywną obsługa głosową, 2300 zł
3. 5L0035680B - nawigacja, bez DAB, z aktywnym SmartLink (MirrorLink + Android Auto + Apple CarPlay), z nieaktywną obsługa głosową, 2600 zł
5. 5L0035200A - radio, z DAB, z nieaktywnym MirrorLink, z aktywną obsługa głosową, 2000 zł
6. 5L0035200A - radio, z DAB, z aktywnym MirrorLink, z nieaktywną obsługa głosową, 2000 zł

Pojawiła się jedna nowa - perełka, ma wszystko aktywne:

8. 5L0035200C - radio, z DAB, z aktywnym SmartLink (MirrorLink + Android Auto + Apple CarPlay, z aktywną obsługa głosową, 2600 zł

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team