Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki masz problem z dźwiękiem. Ja mam mibii z auta które miało Canton narazie nie mam wzmacniacza i podłączyłem do standardowych głośników i dźwięk jest do duszy. A znajomy na to samo radio ale oryginalnie niebylo Canton i gra wspaniale. Ciekawe jak to zagra z cantonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum, to mój pierwszy post.
Chciałem dokonać aktualizacji map dla Amundsena w swojej Skodzie, ale mam pewne pytania tj. wpisując nr VIN na stronie Skody wyskakują mi następujące plik do pobrania:

Obecnie mam mapy ECE1 2016/17. Te są nowsze jednak są dwa pliki do pobrania i teraz jak postępować. Pobrać ECE 2017/2018 wgrać na oryginalną kartę SD (po jej sformatowaniu), a następnie drugi plik. Pytanie są następujące:

1. Czy wgrywając drugi plik nie będzie chciał wykasować pierwszego?

2. Oryginalna karta SD Skody ma pojemność 14,8 GB, tak więc jak będę chciałbym wgrać drugi to się wszystko nie zmieści (obecna wersja map zajmuje 12,7 GB). W związku z tym czy powinienem zakupić nową kartę SD 32 GB i na nią zgrać aktualizacje. Czy będzie to wszystko funkcjonować gdy nie będzie to już oryginalna karta SD Skody.

3. Czy w ogóle konieczne jest zgrywanie tego drugiego załączonego pliku ECE 2 2017/2018 ? W jaki on jest celu i czy jest koniieczny?

4. Czy pliki po pobraniu trzeba rozpakowywać (uruchamiać/zacznij) bezpośrednio na kartę SD, czy też można je najpierw umieścić na dysku komputera w podanym folderze, a później skopiować na kartę? Czy wówczas także będzie wszystko działać?

W związku z tym, iż i tak mam obecnie starsze mapy chciałem już teraz je zaktualizować nie czekając do listopada.

Fot.1.jpg

Edytowane przez cichy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enriquez z kiedy jest twoja jednostka, produkcja?
Pozdrawiam@pab567 czyżby się zaczęło i już niektórzy mają po kilku latach ograniczenia w aktywizacji?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2016...

Nie trybi aktualizacja firmware, bo widocznie to nie jest do mojego radia.

Mapy chodzą. Co więcej. Ta sama karta pamięci uaktualnia mapy zarówno w RS, gdzie mam MIB1 jak i w Superbie 2016, gdzie mam MIB2, więc te trzy lata można sobie wsadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2017 at 07:35, Enriquez napisał:

U mnie nie trybi. Znaczy nie widzi tej aktualizacji.

Tęż tak miałem z softem v848. u siebie w Columbusie MIB1 z Cantonem,  jakby był "za bardzo nowy" do mojego softu v292.O.o

Zostało po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team