Skocz do zawartości

Recommended Posts

A nie grzebal nikt w kodowaniu? Bo chińskie klony VCDSa potrafią przesuwać kodowanie o kilka bajtów w prawo i właśnie na to mi tu wygląda. masz dostęp do VCDSa, OBD Eleven, Vag Can Pro albo ODISa?

Reklamy dla niezalogowanych

Kolega ma. Obd11 i delphi na pewno mi pożyczy gdyby była taka potrzeba. Przy odb nikt nie grzebał. Mój syn był w aucie mógł coś nawciskać. Ale kompem nie było nic robione 

Heh pab567 czy możesz powiedzieć prościej? Tu lub na PW żeby nie śmiecić. Choć z drugiej strony jeśli może się to komuś przydać w przyszłości to może lepiej tutaj. Wpiąć obd11 połączyć się z autem i co dalej? 

Juz pisałem - kodowanie jednostki 5F. Jak ktoś używa narzędzi diagnostycznych to wie, o co chodzi. Jak nie wie to dalsza dyskusja nie ma chyba sensu 😞

No niestety. Jestem elektrykiem nie elektronikiem. Chętnie zapłacę za taką usługę ale nawet nie wiem gdzie z tym jechać i o co pytać. Jestem z Opolszczyzny 

Jest ktoś z okolic Opola kto mógłby pomóc @Iktorn? Może @Angel jesli nie wyjechał? Bo jak nie to mam jeszcze kolegę pod Wrocławiem (Tyniec Mały).

Dawaj na PW i sprawdzimy co i jak. Często w Opolu jestem

No i wielkie podziękowania dla @Angel

Dwa kliknięcia, trzy ruchy myszką i wszystko gotowe 😋 Jednak co fachowiec to fachowiec. 

Edytowano przez Iktorn

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.