Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Zastanawiam się czy byłoby dużo kombinacji aby dołożyć asystenta świateł, czy wystarczy wymienić lusterko na takie z kamera + kodowanie, czy trzeba prowadzić wiązkę i mieć kod aktywacyjny. Mam lusterko z czujnikiem wilgotności i samościemniające oraz full led

Jeszcze trzeba poprowadzić jeden albo dwa kabelki od lusterka do wiązki w progu kierowcy.

baner.gif

Jako, że to mój pierwszy post to chciałem się najpierw ze wszystkimi przywitać i z góry przeprosić za dyletanckie pytania. Wracając do tematu również zainteresowałem się możliwością doposażenia samochodu w asystenta świateł oraz czujnik deszczu. Mam octavie 3 5E MY2015 (chyba Ambition z pakietem Amazing) z climatroniciem (rozumiem, że ma to znaczenie jeśli chodzi o typ szyby) i tylko z czujnikiem wilgotności. Czy żeby dokonać takiej instalacji potrzebowałbym:

- przełącznik świateł z pozycją AUTO
- wymiany lusterka? czy wymiany czujnika? czy wymiany czujnika i lusterka na takie, które posiadać będzie czujnik deszczu i zmierzchu?
jeśli chodzi o czujnik to widziałem taki: http://sklep.motohid.pl/pl/p/Czujnik-zmierzchu-deszczu-dla-VW-Seat-Skoda-Golf7-5Q0-955-547-A/1721 (automatyczne domykanie szyb mnie nie interesuje:))
- podciągnięcia kabelka z lusterka do przełącznika świateł (jak zaglądałem do środka to miałem chyba 8 pinów wypełnionych i dwa wolne - w kostce łączącej)
- podciągnięcie kabelka z lusterka do wycieraczek? czy potrzeba jest zmiany przełącznika do wycieraczek?
- kodowanie?

Czy jest szansa, że jakbym nabył drogą kupna części to ASO wykonałoby taką instalację? Szczerze wolałbym osobiście nie zabierać się za ściąganie lusterka i montaż nowego, gdyż wiem, że na 100% coś popsuje. Ewentualnie czy ktoś z Warszawy podejmuje się takich zadań?:)

Edytowano przez oczekp

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.