Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

3 godziny temu, mattRS napisał:

znasz producenta tego dyfuzora?

Jeszcze nie, ustalam.

baner.gif

Reklamy dla niezalogowanych
42 minuty temu, Namo napisał:

Bogactwo. Nie ma japy :-)

U mnie od przyszłego piątku nie będzie żodnyj japy, @Namo szykuj grata na springi :)

401 KM / 500 Nm

@maro ja po powrocie z majówki umówię się do Pana Wisły na robotę. Dojadę te wielosezonowe opony na tracie do Cro. Założę letnie, dystanse i sprężyny od Ciebie a na koniec laserowo zbieżność. nie będzie yapy.

baner.gif

Zmieniłem na piątek na 10.00, jakby się komuś nudziło, będę w Częstochowie w Best Performance :) 

401 KM / 500 Nm

A weź...nie marudź ;) opuścisz sobie tył przy okazji, bo wydaje mi się, że masz tam japę jak ch... :-D no dobra, jak pół ch...

Edytowano przez maro
  • Lubię to 2

401 KM / 500 Nm

KW skręcony max. w dół....obecnie trochę wyżej, ale będzie korekta bo jest za wysoko :)

Jak teraz patrzę na seryjne zawieszenia to wręcz nie mogę uwierzyć, że moja też tak kiedyś wysoko stała...:), że był taki dramat ;p

2.jpg

Edytowano przez ucho235

@maro jak posadzisz swojego "gnoja" na samym dole i nie będzie obcierać to idę w Twoje ślady... chodzi o tył :D, bo przód na zakręcie prędzej czy później jebnie o nadkola :) więc zostawiam z małym zapasem. 

Masz większe dystanse, więc jak u Ciebie będzie dobrze to u mnie tym bardziej :) 

Ale nie wiem czy będę chciał sam dół bo raz ze nie chce motorówki zrobić a dwa że którymś końcem chciałbym czasem do krawężnika dojechać. Zobaczymy jak to będzie na miejscu...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

401 KM / 500 Nm

Na miejscu to masz ochotę powiedzieć max. w dół.... ale później wszystko weryfikuje życie...:) życie, życie i jeszcze raz życie... a i nasze polskie drogi i krawężniki :)

Ja juz w wersji 4x4 szoruje o kraweznik tymi malymi chlapaczami pod przednim zderzakiem. Strach pomyslec co bedzie na gwincie :-/ W planach jeszcze mialem splitter ale chyba kiedys go zostawie na krawezniku.

Na to jest jedna jedyna rada - nie wjeżdżać na krawężniki, nie podjeżdżać do krawężników, generalnie unikać tychże. Albo wygląd i prowadzenie, albo praktyczność - życie to sztuka wyboru B-| 

401 KM / 500 Nm

Juz wybralem, tylko pewnie kiedys sie zapomne :-D szczegolnie w obcym miescie bo moje okolice juz mam obcykane 

Ja już teraz jak parkuję przodem lub skosem do krawężnika, to wysiadam, sprawdzam czy przód wejdzie i dopiero dojeżdżam lub nie :) chyba, że nie jadę sam, to wtedy wyrzucam pasażerkę/pasażera ;)

401 KM / 500 Nm

@LEMUR jak ja mam teraz przód niżej niż tył, to czujniki dość dobrze ostrzegają przed wysokim krawężnikiem.

@Namo gdzieś Ty taki wysoki krawężnik znalazł z taką japą jak...jak wiesz co :-P

• Lubię to 1

401 KM / 500 Nm

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.