Jump to content

rrobert

Recommended Posts

Tak szukam tych sterowników i to co rzuciło mi się w oczy to jedna różnica jest to ten numer. Czy to tutaj jest informacja o parametryzacji/modelu samochodu z jakiego dany sterownik pochodzi?
aa.JPG.2d9aef5e28e13a0776c048d16067a293.JPG
Nie. To jest wersja softu, a parametryzację do danego auta wgrywasz osobno np. VCP
  • Dzięki 1

49 minut temu, rrobert napisał:

Od chinola możesz sobie w buty wsadzić. Parametryzacja jest przygotowana pod numer klucza 

14 minut temu, cliner napisał:

I wszystko jasne.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

O lol no to grubo. Ech to chyba se to odpuszcze.

Dnia 19.12.2020 at 11:14, rrobert napisał:

wyślij do mnie to wgram ci parametryzacje

Tak się teraz zastanawiam teraz bo ten VCP od majfrenda jest z tym donglem USB. Jak chcę go odpalić bez niego to krzyczy że nie ma klucza i się nie odpala. Jak wsadzę w usb tego dongla wszystko działa bez problemu. Muszę sprawdzić czy faktycznie ta parametryzacja nie może być wgrana. Ale to zrobię dopiero jak będzie ciepło. Zrezygnowałem z modzenia w aucie przez okres zimowy. Szkoda mi plastików łamać. Dziękuje Ci bardzo za chęć pomocy oraz dzielnie się wiedzą.

A tak z ciekawości zadzwoniłem sobie do ASO aby zapytać o cenę modułów i tego przełącznika. Cena za 1 moduł ~500 zł przełącznik do lusterek 150 zł 🙂  ceny zaporowe

• 3 weeks later...
Dnia 4.11.2019 at 18:12, cliner napisał:

Wiązka ta sama...ja miałem tylko podgrzewane i ustawiane elektrycznie.Wymiana wyłącznika,lusterek...no i mozna się cieszyć fotochromami...i zamykaniem.Działa też rozkładanie  po zapłonie(software 0032) ,ale tylko jak się otwiera auto na raz z kluczyka.

Właśnie sprawdziłem i mam tylko 4 piny na 6 (dwa w środku wolne). Obsłuży składane lusterka?

Witam, zakupione moduły 

5q4959593E(ten moduł z octavii 3) i 5q4959592e(ten moduł nie pamiętam bo trochę leżały, ale na pewno nie z octavii) 

lusterka z polifta z foto, pamięć, ogrzewanie, składanie, światło i asystentem.

Lusterka regulują wkład, grzania jeszcze nie sprawdzałem. Nie działa składani i światełka.

W module kierowcy błąd otwartego układu silnika składania lusterek, tu regulacja wkładu odwrotnie czyli w prawo a wkład w lewo.

Modułu pasażera w ogóle nie widzi.

Co trzeba zrobić jeszcze żeby to zagrało.

Planuje dołożyć jeszcze BS i RTA, stąd lusterka z polifta.

Dziękuje i pozdrawiam.

Edited by Jerry (see edit history)

Co nie widzi modułu pasażera?BCM rozumiem.według mnie do poliftowych lusterek potrzebujesz poliftowych modułów w drzwiach,ale czy to ruszy z przedliftowym BCM?Może @rrobert się wypowie.Ja takiej przekładki nigdy nie robiłem.Źle ruszające sie zwierciadło potrzebuje parametryzacji pod Octavia 3.

przed chwilą, cliner napisał:

Co nie widzi modułu pasażera?BCM rozumiem.według mnie do poliftowych lusterek potrzebujesz poliftowych modułów w drzwiach,ale czy to ruszy z przedliftowym BCM?Może @rrobert się wypowie.Ja takiej przekładki nigdy nie robiłem.Źle ruszające sie zwierciadło potrzebuje parametryzacji pod Octavia 3.

Nawet mnie nie strasz z tymi poliftowymi modulami, bo ja mam wlasnie lusterka z po lifta i moduly z przed lifta i chcialem je w nastepna sobote zamontowac z rrobert.