Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
rrobert

oferuję Doposażenie Skody Octavia z RetrofitCar

Recommended Posts

Dorzucam swój pozytywny komentarz. Kto poszukuje porządnego serwisu z czystym sumieniem polecam @rrobert ostatnio dokładał u mnie bi-xenon. Mimo tego, że nieświadomie kupiłem reflektor z uszkodzonym LED, podjął się jego naprawy. Wszystko kompleksowo, sprawnie, przystępnie cenowo. Dodatkowo, podpowiedział kilka propozycji rozbudowy, których brakuje w moim modelu, co z pewnością rozważę. Dodatkowo podmieniliśmy przeciwmgielne na LED, aby lepiej doświetlały i lepiej komponowały się z xenonem + kodowanie CH/LH z xenonu na przeciwmgielne. Super robota! Wielkie dzięki Robert!

IMG_0679.JPG

Edytowano przez Visterio

Radar pACC, asystenta pasa i rozpoznawanie znaków dołożone u @rrobert

Jak działa pokazane w pierwszej części vloga.

baner.gif

Radar pACC, asystenta pasa i rozpoznawanie znaków dołożone u [mention=45]rrobert[/mention]
Jak działa pokazane w pierwszej części vloga.
Też ostatnio uruchomiłem pACC (Travel Assist) i uważam, że jest to must have na długie podróże. Nie wiem jak w Polsce to działa przy milionach znaków wszędzie, ale w Irlandii idealnie. Można się zrelaksować po ciężkim dniu.
Walczę teraz z ustawieniem tolerancji prędkości po rozpoznaniu znaków. Fajnie jest czasem dołożyć parę km/h i po rozpoznaniu nowego znaku niech sam dalej dokłada zapamiętana tolerancję.
Jak znajdę czas to wrzucę parę fotek dla potomnych.

Mi zapamiętuje jak dodam dychę, dwie wajchą w górę. Każdy kolejny znak zczyta i doda tyle, co miałem więcej poprzednio.

baner.gif

Mi zapamiętuje jak dodam dychę, dwie wajchą w górę. Każdy kolejny znak zczyta i doda tyle, co miałem więcej poprzednio.
Ja robię tak by zapiamietywało każdy kilometr. Chcę 4 więcej to później dodaje zawsze cztery i tak dalej. Dycha, dwie, trzy pełna płynność musi być

1 godzinę temu, rrobert napisał:

normalnie byłem strasznie zajęty ale już się odrabiam. dzwoń dzisiaj 

Ok, dzisiaj dzwonię. Dzięki za odpowiedź.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.