Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dariusz Nowakowski

octavia 3 CA w Octavii 3 gdy Canton to za mało

Recommended Posts

Witam, pierwszy temat jaki zakładam więc mam nadzieję że dobry dział wybrałem😂

Czytam od jakiegoś czasu forum i nie do końca widzę odpowiedź na moje pytanie. 

Do rzeczy. 

Mam octavie 3 z ori cantonem. Według moich odczuć nie jest najgorzej po wygluszaniu drzwi powinno być wystarczająco, oprócz jednej rzeczy - subwoofer który tak na prawdę nie robi tam nic, czuć że jest na tylnej kanapie a czasami zamiast grać to trzeszczy. 

Dlatego postanowiłem go wymienić na coś lepszego, i teraz kilka pytań. 

Jaki jest najlepszy sposób na podpięcie dodatkowego wzmacniacza, sygnał muszę wziąć z głośnika czy jak najlepiej żeby nie było szumów i cyrkow. 

Robił ktoś takie coś u siebie? 

Czy to ze mam cantona nie będzie przeszkodą do podłączenia dodatkowego sprzętu? 

Reklamy dla niezalogowanych

Canton ma wzmacniacz pod siedzeniem kierowcy. Nie wystarczy moc abyś się połączył pod inny subwoofer? Skoro charczy to może jest uszkodzony albo źle dokrecony i plastikiem obudowy uderza o blachę . Ja nie doświadczyłem charczenia ale mogę sprawdzić. Masz taki efekt przy max vol? Max basy max subwoofer.? Przy jakich ustawieniach? 

Edytowano przez Rafco

Po ostatnich swoich przychodach proponuję zająć sie wygluszeniem. Od tego trzeba zacząć i nie ma co kombinować, szczególnie przy Cantonie. Chyba że masz kilka dobrych tysięcy do wydania..

Wygluszyc b.dobrym materialem tak dobrze jak się da drzwi, bagaznik i efekt gwarantowany.

Edytowano przez AdiRuti

No może za ostro, wszystko się trzyma, ale nie wyrabia. poprostu nie spełnia moich oczekiwań ;d tu nie chodzi o ustawienia, poprostu chce znacznie znacznie więcej 😁 

Wiem, że ori wzmacniacz jest pod siedzeniem ale on nie uciagnie tyle ;d potrzebny mi dodatkowy 

Wygluszac będę, jak wpadnie trochę wolnego czasu. Wiem, że zacząłem od złej strony 🤔

To jedno pytanie jeszcze, ma ktoś rozpiskę pinów w oryginalnym  wzmacniaczu? 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.