Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Moja Skodzina zakupiona właśnie tutaj, po wizytach we wszystkich innych salonach w Warszawie. 

Dostałem tam największy rabat, jazdy testowe były najdłuższe i nie musiałem wpłacić ani grosza zaliczki, a zamawiałem dość nietypową konfigurację do produkcji. Generalnie szczerze polecam, szczególnie Pana Tomasza Pierścieniewskiego.

Serwisować również tam planuje, ale jeszcze tego nie robiłem ani razu :)

Najlepsze rabaty na start daje Carsed. Jednak ja wszystko zalatwiam w Wimarze, ale na Modlinskiej, bo mam tam znajomego. Natomiast z tymi kosmicznymi marzami to przesadzasz.

319/452

6 godzin temu, Maliniak napisał:

Najlepsze rabaty na start daje Carsed. Jednak ja wszystko zalatwiam w Wimarze, ale na Modlinskiej, bo mam tam znajomego. Natomiast z tymi kosmicznymi marzami to przesadzasz.

Zdecydowanie nie ma co tak generalizować, bo nie jest to prawda (przynajmniej nie zawsze). Np.w moim przypadku w Wimarze jako klient z ulicy dostałem taką ofertę, której nie przebili nawet forumowi sprzedawcy, poza jednym. Różnica była jednak na tyle mała, że zdecydowałem się na zakup lokalnie czyli w Wimarze.

Jasne. Powiedzmy, ze z mojego doswiadczenia najlepsze oferty byly z Carsedu i Krakowa. Te przedstawialem w Wimarze i chcialem dostac przynajmniej taka sama :)

319/452

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.