Skocz do zawartości

Bezprzewodowy Android Auto


cliner

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.02.2023 o 07:53, dagetto napisał(a):
[mention=1392]Bandini[/mention] u mnie przesunięcie tego ptaszka powoduje tylko to, że widać widżet odtwarzacza na pasku lub 4 skróty do aplikacji.

Tak to prawda. Bezpośrednio po przesunięciu ptaszka włącza się pasek odtwarzacza, ale jak wyjdziesz do ekranu z mapą wszystkie ikony wędrują na dół.

AA11.jpg

Edytowane przez Bandini (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś z was wie jaka jest różnica między Carlinkit 5.0, a 2air ? Na AE można kupić oba warianty. W opisie jest tylko jedna wzmianka:
Type(optional): Brand (Carlinkit), Unisex (2air)
Wygląda jakby różniły się tylko naklejką na obudowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 18:08, Octavius napisał(a):

Czy ktoś z was wie jaka jest różnica między Carlinkit 5.0, a 2air ? Na AE można kupić oba warianty. W opisie jest tylko jedna wzmianka:
Type(optional): Brand (Carlinkit), Unisex (2air)
Wygląda jakby różniły się tylko naklejką na obudowie ?

Jakbyś chciał to mam do oddania za 100 zł ten sam moduł co langusta bo u mnie w superbie mam prawdopodobnie wyrobione gniazdo USB i mi przerywa a w golfie żony działa super. Problem w tym że żona nie korzysta w ogóle ( tylko ja gdy czasem jadę jej autem ) .

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał to mam do oddania za 100 zł ten sam moduł co langusta bo u mnie w superbie mam prawdopodobnie wyrobione gniazdo USB i mi przerywa a w golfie żony działa super. Problem w tym że żona nie korzysta w ogóle ( tylko ja gdy czasem jadę jej autem ) .
 
Pozdrawiam 
Jak byś chciał to oddam sprawne gniazdo USB za parę €. Leży gdzieś w kartonie i się prosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam mam problem z pierwszym połączeniem AA bezprzewodowo,mianowicie potrzebne jest bt oraz wifi, po włączeniu wifi włącza się ale automatycznie wyłącza internet i jest tylko offline ?

Coś robię żle u kolegi w mazdzie działa u mnie cały czas offline 😩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2023 o 22:30, beniu55 napisał(a):

Witam mam problem z pierwszym połączeniem AA bezprzewodowo,mianowicie potrzebne jest bt oraz wifi, po włączeniu wifi włącza się ale automatycznie wyłącza internet i jest tylko offline ?

Coś robię żle u kolegi w mazdzie działa u mnie cały czas offline 😩

Sprawdź ustawienia w telefonie...

20230925_232441.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po kilku latach znowu mam Octavię 3,

2.0 TDI. (2016). Ale nie mam SmartLink,ani Android Auto, na radiu mam ikonkę SmartLink ,ale mam komunikat że potrzebuję kod aktywacyjny. Jak jestem na stronie Skody i podaję numer VIN to mam komunikat że nie posiadam Smartlink. Moje pytanie jest takie ,na www.mam komunikat że nie posiadam bo potrzebuje tego kodu,czy w ogóle nie mam na wyposażeniu, a że mam ikonkę w radiu to każdy to ma nie ważne z wyposażeniem. Mam nadzieję że za bardzo nie namieszałem. 

Radio mam Amundsen.

Dzięki za  odpowiedz.

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2023 o 20:24, domin3112pl napisał(a):

Po kilku latach znowu mam Octavię 3,

2.0 TDI. (2016). Ale nie mam SmartLink,ani Android Auto, na radiu mam ikonkę SmartLink ,ale mam komunikat że potrzebuję kod aktywacyjny. Jak jestem na stronie Skody i podaję numer VIN to mam komunikat że nie posiadam Smartlink. Moje pytanie jest takie ,na www.mam komunikat że nie posiadam bo potrzebuje tego kodu,czy w ogóle nie mam na wyposażeniu, a że mam ikonkę w radiu to każdy to ma nie ważne z wyposażeniem. Mam nadzieję że za bardzo nie namieszałem. 

Radio mam Amundsen.

Dzięki za  odpowiedz.

Dominik

Musisz aktywować sobie kodem SWAP lub w innej formie Smart linka  - masz nieaktywny akktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podepnę się tutaj, chce mieć AA bez kabla, jaki box najlepiej kupić, aby nie mieć problemów. Telefon na androidzie 13.

Aha i mam 2 pytanie jak mogę, co mam za radio? Numer urządzenia: 565035840, sprzęt H41.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej jeżdżę na NaviExpert, ewentualnie Waze. Google maps porzuciłem po zmianie kolorystyki mapy. Radia nie używam, jedynie replaio, ale to jak mówisz streaming.

Zmieniłem w ustawieniach tego chińczyka parametr, żeby rzadziej odpytywał telefon o połączenie i jest lepiej z baterią telefonu to raz, nie zrywa połączenia to dwa, bo na początku mi zrywał podłączenia, ale to też bardzo rzadko.

Zmiana wartości parametru „ "rozpocząć opóźnienie" „z” "Domyślnie" „w” "Tryb 2".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 13:50, dagetto napisał(a):

Najczęściej jeżdżę na NaviExpert, ewentualnie Waze. Google maps porzuciłem po zmianie kolorystyki mapy. Radia nie używam, jedynie replaio, ale to jak mówisz streaming.

Zmieniłem w ustawieniach tego chińczyka parametr, żeby rzadziej odpytywał telefon o połączenie i jest lepiej z baterią telefonu to raz, nie zrywa połączenia to dwa, bo na początku mi zrywał podłączenia, ale to też bardzo rzadko.

Zmiana wartości parametru „ "rozpocząć opóźnienie" „z” "Domyślnie" „w” "Tryb 2".

 

Co to za chińczyk?

Edytowane przez outsider102 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team