Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Hej,

Mam 2.0TDI i pierwszy raz zmieniałem olej,  zamiast 4,6 litra zlane był około 6.

Mechanik powiedział z e DPF dolewa ropy podczas wypalania.

Czy to prawda ze DPF dolewa ropy podczas przerwanego wypalania?

Edytowano przez mez2008

@mez2008 mechanik ma rację. Jak dużo jeździsz po mieście i DPF się nie zdąży wypalić to rośnie poziom oleju w silniku. Oglądałem w TV jakiś filmik odnośnie zwiększonego poziomu oleju w silnikach z DPF-em. 

Dnia 7.11.2017 at 08:59, ucho235 napisał:

@mez2008 mechanik ma rację. Jak dużo jeździsz po mieście i DPF się nie zdąży wypalić to rośnie poziom oleju w silniku. Oglądałem w TV jakiś filmik odnośnie zwiększonego poziomu oleju w silnikach z DPF-em. 

czyli każde wypalanie musi byc do końca, nie można jego przerywać?

Edytowano przez mez2008

Dnia 17.11.2016 at 19:10, Namo napisał:

Przegląd pewno za darmo a za nabicie i odgrzybianie zapłacisz. Ja do dziś nie dostałem CD-Radia które miało przyjść za półtora godzinną ankietę dla SAP.

Witam

gdzie znajdę jakaś stronę, zęby zarejestrować auto? Chodzi mi o otrzymywanie jakichś promocji lojalnościowych albo informacji o akcjach serwisowych czy zakresach poszczególnych przeglądów itp. W renault można się zarejestrować na renault polska  i tam były oferty dla stałych klientów oraz możliwość min umawiania przeglądów czy to okresowych czy międzyokresowych. Na skoda auto nie widzę takiej opcji.

Witam. Panowie jaki olej polecacie do 1.4 tsi (chpa) ? Zastanawiam się nad shell helix ultra 5w40 ? I oczywiście będę zmieniał co 15 lub rok. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.