Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
matys

octavia 3 Dyfuzor O3 RS

Recommended Posts

@AdiRutiJa zamawiałem akurat u Mapeta. A ten to jest chyba ta wersja strukturalna - powiedzmy jak dokładka w tylnym zderzaki. 

Ja mam założoną w połysku.

Powiedzmy że przód jest dopiero po jej założeniu całkiem na prosto. Bo jeśli dobrze zauważyłeś zderzak jest lekko ścięty. Także od jednego znajomego muszę teraz wyjeżdżać tyłem bo szoruje po asfalcie przodem. Przed jej założeniem na Sportline wyjezdzalem normalnie 

Powiem Wam że nabyłem na allegro Miloteca i po przymierzeniu mam mieszane uczucia bo z daleka wygląda fajnie ale spodziewałem się części na wymianę a to jest tylko kawałek plastiku w dodatku drogi,

trochę tandeta mam wrażenie, jak ten przedni ma być podobny i 2x droższy to dziekuje

e-PackMan.com - Logistyka dla e-commerce

trochę czasu już minęło wiec może nauczeni doświadczeni czasem i zakładaniem podpowiecie jaka pasuje najlepiej oraz oferuje dobra jakość ? ( dyfuzor tył do OIII RS liftback) 

?

Dnia 22.10.2019 at 08:02, lodowa napisał:

trochę czasu już minęło wiec może nauczeni doświadczeni czasem i zakładaniem podpowiecie jaka pasuje najlepiej oraz oferuje dobra jakość ? ( dyfuzor tył do OIII RS liftback) 

Zależy jak duży chcesz - są chyba 3 wielkosci

6 godzin temu, Gwiazda napisał:

Zależy jak duży chcesz - są chyba 3 wielkosci

sam maxtone produkuje 3 a sa reszcze rieger / milotec oraz cup ;d czyli 6 opcji 

?

nie jestem expertem ale chyba Milotec jest najmniejszy, pozniej maxtone a Rieger to wystaje mega wiec zalezy co lubisz

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.