Skocz do zawartości

Montaż oryginalnego alarmu O3 FL


Fusz123

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi drodzy forumowi koledzy i koleżanki 🙂 🙂

Chciałbym dołożyć oryginalny alarm jaki był montowany fabrycznie w O3. Czemu pytacie? Skoro to nic nie daje. Otóż mam oryginalną wiązkę z anglika, którą kupiłem na potrzeby dołożenia Cantona. Mam ją całą, aż do skrzynki bezpieczników pod deską z lewej strony. Teraz pytanie, czy jest to na tyle skomplikowane, by było to nie wykonalne ? Wiem, że potrzebowałbym syrenę alarmu z jej mocowaniem i wiązką do auta, lampkę oświetlenia z czujkami ruchu i wiązką do słupka, guzik i osłonę boczka z lewej strony, później zapewne kodowanie w VCDS. Pytanie czy będzie to działało jak oryginał, czy jeszcze muszę coś wiedzieć. Dodam, że nie mam keyless, więc wydaje mi się, że jest to jakieś może ułatwienie. Pytanie do was, może ktoś dysponuje nie zbędnymi wiązkami i/lub schematem jak to podłączyć? Cantona udało mi się dołożyć, a tam było trochę rozbierania, więc to chyba te powinienem dać radę nie ? 

Edytowane przez Fusz123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2024 o 10:47, rrobert napisał(a):

klawisz i boczek jest zbędny po FL robi się to z panelu mib.  jesst schemat od przed fl na forum to akie samo tylko bez klawisza 

Dzięki kolego za tak szybki odzew, właśnie tak mi się zdawało, ze klawisza nie trzeba, kolega ma Golfa z 2017 roku i właśnie ma alarm i brak guziczka. A z tego co mi się wydaje to właśnie wiązkę mam z przed lifta 🙂 🙂 a kolego jeśli chodzi o resztę to dobrze rozpisałem części ? 

W dniu 18.04.2024 o 11:01, Fusz123 napisał(a):

Dzięki kolego za tak szybki odzew, właśnie tak mi się zdawało, ze klawisza nie trzeba, kolega ma Golfa z 2017 roku i właśnie ma alarm i brak guziczka. A z tego co mi się wydaje to właśnie wiązkę mam z przed lifta 🙂 🙂 a kolego jeśli chodzi o resztę to dobrze rozpisałem części ? 

Z drugiej strony jest to jakoś konkretnie otagowane z tym schematem z przed lifta ? nie mogę znaleźć, albo źle szukam 😞 😞 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle właśnie też znalazłem, leniem nie jestem, ale sprecyzowane nie było, że rozchodzi się o alarm, ale dziękuję za informację oraz bardzo szybki odzew szanuję i jestem wdzięczny. W razie co będę jeszcze pisał 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team