Skocz do zawartości

Recommended Posts

wyjeździłem dwie butle w weekend, wg tankowania zawsze w okolicach 10L. 1 raz zatankowane 35L przejechane 350km, drugi raz zatankowanie 40L przejechane 450km

U mnie 1.8 z S1 ostatnio na trasie Austria Chorwacja teren górzysty dał wynik 5.7 na 300km :) kilka wyprzedzań i przyspieszeń bez emerytowania. Muszę przyznać że jestem mega zadowolony :O i zaskoczony. Mazda 6 150KM najniżej w historii z czarowaniem mocnym 6.1 miałem :)

• Lubię to 1

@harioli_19 ja mam co prawda prawie 1/3 przebiegu o który pytasz, ale na kompie miałem długodystansowo na 1.1kkm około 8l/100

Ja już gdzieś wstawiałem moje spalanie na minimum jakie udało mi się zejść, na codzień nie sprawdzam ile spala, jeżdzę od rezerwy do fulla

a tymczasem u mnie w mieście i w korkach walczę o zejście pod 10 ale prawa noga ciąży strasznie i ostatnio bliżej 12 niż 10 mam ;)

21 godzin temu, przybysz86 napisał:

a tymczasem u mnie w mieście i w korkach walczę o zejście pod 10 ale prawa noga ciąży strasznie i ostatnio bliżej 12 niż 10 mam ;)

Jadąc spokojnie do pracy o 8:00 (W-wa), mam 10-11L/100, ale to przy sporym ruchu.

Edytowano przez amdp

29 minut temu, amdp napisał:

Jadąc spokojnie do pracy o 8:00 (W-wa), mam 10-11L/100, ale to przy sporym ruchu.

no ja przy spokojnej, także w Wawie i także w porannych korkach mam podobnie ale depnę 2-3 razy i kończę bliżej 11-12 :)
Po emerycku daje radę zejść poniżej 10.
Obecna średnia od tankowania 100% miasto i praktycznie 100% w ruchu (do/z pracy) 10,5 z 65km.

A teraz pytanie - jak u Was ma się komp vs dystrybutor?
u mnie na pełnym baku od tankowania komp pokazał 7,7 a dystrybutor ok 8.0 - stacje sprawdzone w tym i w poprzednim tankowaniu więc raczej odpada "kreatywny" dystrybutor. za każdym razem to samo paliwo (akurat w tym przypadku verva 98 ale to akurat nie powinno mieć znaczenia)

Edytowano przez przybysz86

8 minut temu, przybysz86 napisał:

ale depnę 2-3 razy i kończę bliżej 11-12 :)

No jak się depnie, to szybko rosną cyferki.

8 minut temu, przybysz86 napisał:

A teraz pytanie - jak u Was ma się komp vs dystrybutor?

Ja szczerze mówiąc nigdy nie sprawdzałem.

2 minuty temu, amdp napisał:

Ja szczerze mówiąc nigdy nie sprawdzałem.

no ja sprawdziłem raz bo akurat miałem prawie do rezerwy wypalone a na całym zbiorniku mniejsze przekłamanie jest przez rurę dopływu i takie tam. Jak nie zapomnę i znów będę mógł bezpiecznie wyjeździć cały bak do rezerwy to znów zobaczę

2 godziny temu, Kamil RS230 napisał:

@przybysz86 Ja raz sprawdzałem. Przeliczyłem to wyszło mi według kompa średnie 9,2 a według dystrybutora 9,3. 

w O2 FL 1.4 ojca też miałem podobnie 6.2 z kompa 6.3 z dystrybutora - mysle ze teraz zatankowalem o jedno odbicie wiecej niz ostatnio wiec sprawdze jeszcze raz jak dam rade.

Dnia 29.06.2017 at 12:23, harioli_19 napisał:

Czy ktoś już zrobił Octavią z silnikiem 1,4 tsi 150 km ponad 100 tys km? Jak wygląda wtedy spalanie ??

Ja mam przejechane 28.000 i komputer pokazuje średnio na długim dystansie 6,2-6,8. Ciężko mi 7 przekroczyć. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.