Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Ja nie mam zdjęcia ale podam dane:

Trasa 435km A4,S8 Kutno-Jelenia Góra ( prędkości 140km/h na tempomacie, sporadycznie 180) + dojazdy do pracy po 12km ( 50% miasto 50% trasa) w jedna stronę spalanie 5,8 średnia prędkość 62km/h od tankowania

Edytowano przez wojtek2626

to teraz moje doświadczenie ze spalaniem w O3 VRS FL 2,0 TSI (manual)

1-2-3 zmiana biegów zgodnie ze wskazaniem przy ok 2 tys obr na min

jazda zgodnie z przepisami cały czasy na 50 do 55 na 70 max do 80 autostrada ok 120km/h. Zaznaczam, że nigdy nie jadę ostatni spod świateł :)

całe 3 tyg jazdy w takim stylu DOM-PRACA-DOM (35km w 2 str) jakieś zakupy plus co weekend krótka traska 

Zgodnie ze wskazaniem kompa pokładowego powinno być 7,3 l/100 a faktycznie okazało sie 7,051

IMG_20180716_183115.jpg

IMG_20180716_183228.jpg

Edytowano przez BraWo
  • Dzięki 1

A to mój wynik normalna jazda (1,4 tsi 150km). Trasa standard: korki, objazdy, gdy było dobrze to 160-180 km/h przez 2-3 godziny non stop, oczywiście z zachowaniem ograniczeń więc na zwężeniach np 60 lub 80 km/h.  

IMG_20180721_102937_resized_20180721_081750086.jpg

IMG_20180703_011741_resized_20180721_081839120.jpg

Witam chcialem Wam przedstawić moją trasę z Bukowiny Tatrzańskiej do Łazisk Górnych droga jak zwykle pełna i miejscami bardzo wolna. Fotki z tej drogi pierwsza zdziwila mnie ze spalaniem 2,0 tsi daje rade ,ale trwała do pierwszego większego korku. Pozdrawiam 

20180727_110149.jpg

20180727_154627.jpg

Edytowano przez alocet
  • Lubię to 1

przeglądając zdjęcia na dysku znalazłem swoje spalanie z  trasy z majówki Dubrownik->Warszawa. Trasa praktycznie non-stop po autostradach więc 130-150km/h zależnie od warunków i kraju.  2 osoby + bagaż, może nie full ale mocno zapełniony bagażnik gratami typu ciuchy, etc bo zabraliśmy też w trasę trochę rzeczy znajomych mając miejsce.

Było ciepławo (w Chorwacji 27-30, bardziej na północ 25-27) więc klima przez ok 10h z tych 15tu pracowała jak nie na full a to na pewno dość mocno.

Jak widać po zielonym listku - jak tylko można było wyprzedzać to to robiłem korzystając z frajdy jaką daje zawieszanie na sport, 1.8TSI i górsko-nadmorskie serpentyny w okolicy Dubrownika ?

spalanie.thumb.jpg.01d673a576627464320ac6e7a9d1b7e2.jpg

Edytowano przez przybysz86
  • Lubię to 1

Moja średnia z pierwszych 5tys km. Jazda 70% trasa (autostrady, eski, zwykłe drogi), 30% miasta. Styl jazdy normalny, na pewno nie eco ?

20180730_153139.jpg

Jestem zadowolony ?

Trasa Ustka-Warszawa. Zdjecie robione kawałek przed domem ale do końca już się nic nie zmieniło prócz czasu.

Autko 2.0TDI 4x4 jeszcze 150KM.

Na pokładzie 3 os i bagażnik wypełniony cały.

pierwsze spalanie z pełnego baku octavia rs 230 z dsg . wiekszosc jazdy na trasie typu S na odcinku dojazdu do pracy . ruch dosc gesty jazda spokojna spalanie 9 litrów ( komp pokazał 8.6 ) 

jedyne co moge dodac to pierwszy bak jakie auto wyjezdzilo od nowosci . 

?

Ja nie wiem skąd wy te spalania bierzecie w tych benzynach, ja się muszę fest spuszczać żeby zejść do 8 litrów, a później i tak dołożę dwa razy do pieca i już 11l ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ostatnia moja trasa w Bieszczady  średnia prędkość 80km/h  7l/100km wyliczone z baku.

CHHA z DSG

4 godziny temu, DoDominik napisał:

Ja nie wiem skąd wy te spalania bierzecie w tych benzynach, ja się muszę fest spuszczać żeby zejść do 8 litrów, a później i tak dołożę dwa razy do pieca i już 11l ?

przy średniej 38km/h to raczej nie mówimy o trasie tylko ruchu miejskim. U mnie takie spalanie (10-11/100) to norma w Wawie w porannych i popołudniowych korkach. Zwykle raz w miesiącu robię trasie 100-130km i potem powrót to wtedy na jednym baku moje średnie spalanie wychodzi ok 8.5.

Jakbym się uparł i jechał w trasie te 80km/h to bym pewnie 4ke z przodu zobaczył ale nie w tym rzecz - choć w sumie może kiedyś zrobić test i zamiast jechać S-ką pojadę na spokojnie w weekend wielskimi dróżkami jadąc te 80km/h gdzie jak zauważyłem wychodzi najniższe spalanie ?

Edytowano przez przybysz86

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.