Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
11 godzin temu, rrobert napisał:

zrób zdjęcie lamp od tyłu może kupiłeś niekompletne.  ogólnie lampa zwykła i led na tą samą wtyczkę w wersji przed fl.

Znalezione obrazy dla zapytania lampa led tył octavia 3 to jest lampa led ale nie kompletna 

Wychodzi na to że kupiłem niekompletne. U mnie wygląda to dokładnie tak jak na zdjęciu. Chyba trzeba będzie poświęcić oryginalne wiązki ze starych lamp. 

12 godzin temu, Mass St napisał:

W znaczeniu brakuje Tobie takiego elementu :
http://www.cars-equipment.com/en/shop/tail-lights-3/oem-5e5945231-bulb-holder-bracket-for/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To jest z wersji sedan, w kombi jest inaczej.

musisz szukać 

dla lewej 5e9945257a i prawej 5e9945258a dla kombi  po 150 w ASO.  z lamp zwykłych ten czarny plastik nie pasuje 

dla jasności w jakim aucie i jakie lamy

w przed fl chcesz założyć lampy przed fl ale led

Dokładnie tak jak piszesz zamiana zwykłych na led w O3 przed fl. 150 za sztukę to trochę dużo, więc jak nic nie dostanę to pokombinuje z oryginalnymi od zwykłych lamp.

przykro mi ale trzeba szukać oryginalnej części + wiązka.  jutro zrobię zdjęcie tego czarnego kurestwa dla wglądu  

W sumie same lampy kupiłem okazyjnie. Jak bym dorwał nawet wiązkę od zwykłych lamp to bym pokombinował trochę i spróbował ją przerobić. Jeśli się nie uda to trzeba będzie sprzedać te co mam, dołożyć parę złotych i kupić kompletne.   

Dnia 26.03.2018 at 12:24, torzech napisał:

Czy ktoś może wie czym różnią się od siebie te lampy:
- 5E9 945 711
- 5E9 945 207

711 zastąpiła 207 1.08.2016, tyle wiadomo wg ETKi.

To ja mam inne pytanie - czym się różni: 

lewa 5E9 945 711 od 5E9 945 111 B

oraz 
prawa 5E9 945 712 od 5E9 945 112 B

Obie wersje są dla O3 RHD kombi po lifcie z TOP LED. Obie występują w ETKA obok siebie, zero informacji czym się różnią poza tym, że jedna jest dla kodu wyposażenia PR-8SK, druga dla PR-8SP. Oba kody znaczą to samo: LED tail lamp assembly.

Ktoś wie coś więcej?

Edytowano przez cosmos

Witam wszystkich,

mam Octavię III po lifcie, niestety ze zwykłymi lampami, dlatego  chciałbym wymienić je na ful led. Czy może ma ktoś już jakieś doświadczenie w tym temacie? Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowano przez Andrew01Li

Tylko,ze tam jest lista nr katalogowych:

- Teile-Nr.:

5E9 945 712 (5E9 945 208)

5E9 945 711 (5E9 945 207)

5E9 945 231

5E9 945 232

Ktore beda najlepsze do mnie ?

Witam Panowie.Przymierzam się do zmiany lamp tylnych w Octavii fl na full led. Lampy w drodze. Z zamieszczonego filmiku wynotowalem nr kostek pinów etc. wizyta w ASO zakupy...moje pytanie czy piny w kostkach idą 1:1 czy jest tam zastosowany jakiś przeplot?

Edytowano przez Wentylator
Gramatyka

Dnia 10.07.2018 at 16:07, Wentylator napisał:

Witam Panowie.Przymierzam się do zmiany lamp tylnych w Octavii fl na full led. Lampy w drodze. Z zamieszczonego filmiku wynotowalem nr kostek pinów etc. wizyta w ASO zakupy...moje pytanie czy piny w kostkach idą 1:1 czy jest tam zastosowany jakiś przeplot?

Gdzie kupiłeś lampy? Jaka cena?

Do kombi to pełno jest, widziałem już nawet za 350 pln/szt. Ja szukam do liftback'a, ale ich kierowcy jeżdzą chyba ostrożniej, bo używek jak na lekarstwo...

do tego jeszcze ledy w kierunki i cofania i będzie malina, ja do siebie tez chce założyć takie żarówki bo trochę się to gryzie z resztą oświetlenia

Edytowano przez wojtek2626

ktoś sie orientuje czy w O3FL liftback by wymienic lampy z tyłu na TopLed wystarczy sam klosz.. Bo tu ewidentnie jest dziura ale nie wiem czy w zwyklej lampie led FL jest ten sam element i to nie jest wtedy niezbędned9d8cd126243c04067bf670af0645317.jpgbe359ba517f0e8867e1d682f56c4e876.jpg

Gdyby ktoś szukał kostek do zrobienia przejściówki, to mam do odsprzedania

4x 1S0972706

4x 3C0972733

Kostki zamawiałem z wysyłką z DE i nie opłacało się brać małej ilości.

I jeszcze ciekawostka. Piny zamawiałem na all.. i jako alternatywę dla pinów męskich N10336105 (wskazanych w filmie podesłanym wcześniej) zamówiłem 000979132, które okazały się za małe (szerokość bolca 1,5mm) ? Musiałem domówić z szerszym bolcem 2,8mm - dopiero te pasowały do kostki 3C0972733. Może komuś ta informacja się przyda.