Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Kamil RS230    189

Witajcie.

Planuję wyjazd z moją dziewczyną i trojgiem znajomych gdzieś w cieplejsze rejony Europy. Mamy tylko jeden problem nie wiemy gdzie jechać. W Chorwacji już byliśmy i wolimy jechać gdzie indziej (w ostateczności pojedziemy i tam). Polecacie jakieś fajne miejsca? Osobiście myślałem o Czarnogórze, Północy Włoch, Południe Francji. W grę wchodzą również Węgry (Balaton). Wyjazd oczywiście Octavią;)

Reklamy dla niezalogowanych
1bizkit    392

Ja planuje wyjechać koniec maja początek czerwca do Włoch. Dokładnie decyzja jeszcze nie dezycję nie zapadła dokąd ale jest fajny półwysep Rosalina Marę kawałek poniżej Wenecji. Cenowo powinno wyjsć nawet taniej niż Chorwacja i jest bliżej.

Wojti2    16

Ja też polecam Włochy ale nie północ tylko toskanię. Wszędzie w miarę blisko np. Rzym, Piza itp. My bierzemy zawsze domek z vacancesolei w dobrej cenie i z basenami. Tyle że my mamy nastolatki na pokładzie^_^

Wojti2    16

My płacimy około 3 tys za domek na 10 dni bez wyżywienia ale rezerwujemy na jesień. Wejdź na www.vacansoleil.pl i poszukaj domków thaiti lub waiki. Pamiętaj żeby były z klimą bo bez to ciężko wytrzymać w gorące lato.

Wolf    64

@Wojti2 a jak wygląda kosztowo dojazd do Toskani? Chodzi mi bardziej o koszty autostrad itp.

Wojti2    16

Czechy i Austria coś koło 300 zł winiety. Miesięczna Czechy i 2x10 dni Austria. Włochy płatna autobana 45 EUR w jedną stronę o ile dobrze pamiętam.

jamaju    12
1 godzinę temu, Wojti2 napisał:

Czechy i Austria coś koło 300 zł winiety. Miesięczna Czechy i 2x10 dni Austria. Włochy płatna autobana 45 EUR w jedną stronę o ile dobrze pamiętam.

Trochę przesadziłeś z kosztem winiet, wychodzi około 150 zł :)

Wojti2    16

Ja kupuje zawsze na BP na końcu A1. Czechy coś koło 90 zeta i Austria 2x60 albo 70 to prawie 300 stówki😉

jamaju    12

To już taniej wyjdzie kilka km dalej, po czeskiej stronie na Shellu... Ja ostatnio kupuję na Tollticket - koszt nominalny tych winiet to 35 EUR + przesyłka 2,50 EUR, czyli razem około 160 PLN

matys    140

@Kamil RS230 polecam Rimini 

niedaleko na wypad jednodniowy do Wenecji, poza tym samo miasto daje ogrom możliwości spędzania czasu - zarówno lenistwa jak tez aktywnego wypoczynku ;) 

1bizkit    392

Po urlopie w zatoce wenedzkiej mogę tylko polecić wyjazd do Włoch. Dokładnie byliśmy w Lido Di Jesolo w Hotelu Park Cellini 4*. W trakcie pobytu poznałem wlascicela hotelu (2 hotele dalej 3*) i myśle ze następnym razem tam sie zatrzymamy. Płaza piękna i szeroka, blisko do centrum, mnóstwo atrakcji dla dzieci. Polecam Tropicanarium oraz wycieczkę statkiem do Wenecji.

trasa przez Czechy-Austrie-Wlochy super jakby Austria nie była tak rozkopana.

Winiety: Czechy 70zl za miesięczna, Austria 2x 8,90€ (10+10dni), Włochy 2x 14,40€

• Lubię to 1

22Tomaszz    133
Po urlopie w zatoce wenedzkiej mogę tylko polecić wyjazd do Włoch. Dokładnie byliśmy w Lido Di Jesolo w Hotelu Park Cellini 4*. W trakcie pobytu poznałem wlascicela hotelu (2 hotele dalej 3*) i myśle ze następnym razem tam sie zatrzymamy. Płaza piękna i szeroka, blisko do centrum, mnóstwo atrakcji dla dzieci. Polecam Tropicanarium oraz wycieczkę statkiem do Wenecji.
trasa przez Czechy-Austrie-Wlochy super jakby Austria nie była tak rozkopana.
Winiety: Czechy 70zl za miesięczna, Austria 2x 8,90€ (10+10dni), Włochy 2x 14,40€

Byłem kiedyś tam na pół dnia, przy okazji wizyty w parku wodnym (Aqualandia
Via Michelangelo Buonarroti, 15, 30016 Lido di Jesolo VE, Włochy
+39 0421 371648
http://maps.google.com/?cid=2980688149200207909&hl=pl&gl=pl) i poszliśmy na chwilę na plażę, to była dla mnie masakra. Tłumy ludzi, wszędzie leżaki i murzyni sprzedający ręczniki. Dla mnie to nie wypoczynek.

Oczywiście może to mylne wrażenie i byliśmy w jakimś złym miejscu, ale jednak to było w lido. W miejscowości za to było fajnie i pusto, bo wszyscy na plaży e56bb07d8502a6079a8c4a5b7a2f6ab5.jpg093516bcdfc648b16abe5c0ceb02c64a.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

1bizkit    392

@22Tomaszz myśmy mieli prywatna plaże hotelowa z rezerwacja leżaków ale faktem jest ze w weekend tam jest bardzo dużo ludzi.

przynajmniej miałeś na kim oko zawiesić ;) czyt. Niemieckie emerytki :p

Edytowano przez 1bizkit
  • Lubię to 1

Enriquez    171

No ale byłeś nie w sezonie, tylko teraz. Pomyśl co będzie z tą prywatną plażą w lipcu i sierpniu.

Patriarcha    2
Dnia 9.05.2017 at 22:41, Wojti2 napisał:

Ja kupuje zawsze na BP na końcu A1. Czechy coś koło 90 zeta i Austria 2x60 albo 70 to prawie 300 stówki😉

Najdrożej! Raz dałem się oszukać. A na odcinku tym darmowym do Ostrawy w 3 miejscach znajdziesz winiety dużo tańsze.

22Tomaszz    133
Najdrożej! Raz dałem się oszukać. A na odcinku tym darmowym do Ostrawy w 3 miejscach znajdziesz winiety dużo tańsze.
zgadzam się. My zawsze kupujemy na pierwszej stacji w danym kraju gdzie obowiązuje winieta. Jest to w pełni legalne, bo płatne odcinki zaczynają się kawałek dalej.
Na Słowenii albo w Szwajcarii winietę można a właściwie trzeba jak się nie ma kupić na granicy, często nawet bez wysiadania z auta.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Patriarcha    2

Dokładnie. Chociaż moim zdaniem wszedzie powinno byc jak na slowacji, elektroniczne i juz. Bez zadnego klejenia po szybach.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team