Jump to content

Sprzedam Octavia RS 2fl 2.0 TSI DSG


Dejwid46

Recommended Posts

Sprzedam Skoda Octavia VRS 2.0 TSI CCZA DSG 2010r.


Auto z Polskiego salonu - Stan BARDZO DOBRY! Wnętrze auta, plastiki, dźwignia zmiany biegów są w bardzo dobrym stanie. Tapicerka bez plam, w środku nie było palone. Karoseria bez parkingowych rys i wgnieceń, auto w pełni oryginalnym lakierze, bezwypadkowe. Silnik suchy, bez wycieków, pracuje równo i nie wydaje żadnych nie pożądanych dźwięków.

Skoda Octavia VRS 2.0 TSI CCZA DSG
Przebieg samochodu: 135 tyś km ( w ciągłej eksploatacji wiec przebieg może się zmieniać )
100% ORYGINALNY PRZEBIEG - KSIĄŻKA SERWISOWA, WYDRUKI Z PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH, RACHUNKI.

Cena: 49.999 zł (Do negocjacji)

Więcej informacji na aukcji.

870469145_1_1080x720_rev001.jpg

870469145_5_1080x720_rev001.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Namo https://www.facebook.com/groups/681841768525037/permalink/1852433578132511/?sale_post_id=1852433578132511

aaaa @Namo bo ja nie wiem czy w tej grupie jesteś...

koła to wg opisu BBS Speedline, opony 225/35 r19 Pirelli Pzero

a moc 260KM Dynosoft Kato

Edited by kenorb (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję że właściciel się nie obrazi.... cały opis auta... / w dobrej wierze / 

Auto z Polskiego salonu - Stan BARDZO DOBRY! Wnętrze auta, plastiki, dźwignia zmiany biegów są w bardzo dobrym stanie. Tapicerka bez plam, w środku nie było palone. Karoseria bez parkingowych rys i wgnieceń, auto w pełni oryginalnym lakierze, bezwypadkowe. Silnik suchy, bez wycieków, pracuje równo i nie wydaje żadnych nie pożądanych dźwięków.

Skoda Octavia VRS 2.0 TSI CCZA DSG
Przebieg samochodu: 135 tyś km ( w ciągłej eksploatacji wiec przebieg może się zmieniać )
100% ORYGINALNY PRZEBIEG - KSIĄŻKA SERWISOWA, WYDRUKI Z PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH, RACHUNKI.

Silnik: 2.0 TSI, 
- zmieniony Intercooler - (Audi S3)
- cewki z audi RS4 (czerwone)
- świece Denso
- wkładka filtra powietrza K&N
- program silnika na 260 ps - Dynosoft Katowice (możliwość zwiększenia mocy na ok. 350 KM wystarczy zmienić turbo na K04)
- kompletny wydech na dwie strony by GTPerformance (www.gtperformance.pl)
- auto nie ma problemu z temperatura wody ani oleju w największe upały. 
Gwarantuje to doskonałą kondycję silnika a także bezstresową jazdę. 
- olej wymieniany co 10-15 tyś (AMSOIL / MOTUL)
- 3k km temu wymieniony kompletny rozrząd z pompą oleju.
- silnik nie spala oleju, nie ma problemu olejowego.

Skrzynia: 
- oprogramowanie DSG - szybsza zmiana biegów, 
- nowa mechatronika + sprzęgła przy przebiegu ok. 40k km
brak jakichkolwiek problemów ze skrzynią.
- 35k km temu wymieniony olej z filtrem + zrobiona została adaptacja skrzyni.

Zawieszenie:
- gwint ISC amortyzatory z regulacją siły tłumienia - wymienione w 2016 roku
- wymiana wszystkich tulei gumowych. - wymienione w 2016 roku

Koła:
BBS Speedline, opony 225/35 r19 Pirelli Pzero. 
Śruby wąsko otworowe TPI. Na zimę alufelgi 16 + Opony Fulda.

Nadwozie:
Progi Golf GTI - polakierowane w kolor nadwozia, Dyfuzor tylnego zderzaka, Czarny Grill, Polakierowany dół zderzaka przedniego na czarno, zmienione znaczki VRS, Oklejony dach, Nakładki na słupki, Brewki, Przyciemnione Szyby, Tylne Światła Full Led, Ledy w podświetleniu tablicy rejestracyjnej. Nowa przednia szyba, ponieważ stara posiadała rysy i odpryski, zdjęcia z wymiany do wglądu 1f642.png

Środek:
Bardzo dobrze utrzymany, kompletny, seryjny, bez przetarć i uszkodzeń. 
Fabryczna nawigacja z dyskiem HDD Columbus. Kierownica multifunkcyjna,
Dywaniki z logiem VRS, Nakładki na Fotele VRS, Ledowe podświetlenie itp.

Dlaczego warto kupić to auto ? 
Zakres modyfikacji mechanicznych i elektronicznych gwarantuje bezproblemową jazdą w każdych warunkach.
Wymieniony 3k km temu kompletny rozrząd + pompa oleju, wyczyszczony kolektor dolotowy, nowy olej i filtry - koszt 7200 zł.
Zawieszenie wymienione w 2016r - amortyzatory + wszystkie tuleje.
Auto jest przygotowane do jazdy nie wymaga żadnego wkładu finansowego, świeżo po badaniu technicznym. 
SAMOCHÓD BARDZO ZADBANY, TRAKTOWANY JAK CZŁONEK RODZINY 1f642.png NIGDY NIE PALONO W NIM TYTONIU
Polecam, jeśli ktoś szuka pewnego auta, do którego po zakupie nie trzeba dokładać.

Cena: 49.999 zł

hehe teraz kliknąłem link i całość opisu na otomoto też jest hyh

Edited by kenorb (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team