Skocz do zawartości

Światła przeciwmgłowe, doświetlanie zakrętów


Siwyhb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zmienić żarówki standardowe na Ledy ,drażni mnie ten żółty kolor ?może ktoś już zmieniał ? Ktoś może doradzić jakie są dobre i w miarę żywotne ? 

Edytowane przez Siwyhb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kenorb napisał:

Mam u siebie ten zestaw od @lec i jestem z niego bardzo zadowolony

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lkoc napisał:

seryjnie nie mam doświetlania zakrętów wiec mam pytanie czy w jakiś sposób mogę taka funkcje zamontować ??? 

Jeśli masz czujnik zmierzchu to tak, jeśli nie masz tego czujnika to tylko manualny CH/ LH.

Poruszany na forum był tema utraty gwarancji od tego roku - adaptacje, kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lec napisał:

@mez2008 co ma wspólnego doswietlanie zakrętów z czujnikiem zmierzchu  i CH/LH ?

@Lkoc jak odpowiednio wysokie wersje sterowników to IMO kodowania i masz

pisałem o CH/ LH i gwarancji.

czujnik zmierzchu potrzebny aby światła wiedziały że jest ciemno i wtedy pozwoli CH i LH sie uruchomić.

Jak nie masz czujnika zmierzchu pod lusterkiem na przedniej szybie to tylko manualnie za pomocą gałki świateł, lub na stałe w adaptacji świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponownie zachodzę w głowę, dlaczego na pytanie dotyczące doświetlania zakrętów doktoryzujesz sie na temat czujnika i CH/LH. Możesz mi to wytłumaczyć , może za prosty człowiek jestem i pewnie nie ogarniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lec napisał:

ponownie zachodzę w głowę, dlaczego na pytanie dotyczące doświetlania zakrętów doktoryzujesz sie na temat czujnika i CH/LH. Możesz mi to wytłumaczyć , może za prosty człowiek jestem i pewnie nie ogarniam...

Sorki, ja coś watki pomieszałem :(

Czytałem drugi watek o CH /LH.

Przepraszam

Poniżej adaptacja VCDS dla doświetlania zakrętów:

This enables the fog lights to function as cornering lights.
 
Controller 09 - Central Electronics
16 - Security Access - enter 31347
10 - Adaptations

 Change the channels listed below - scroll to just over halfway down the long list of adaptation channels to find them. Do them one after the other, and do not come out of the adaptations until you have finished. If you do, you will have to close the controller and go back in and enter the       security access code again. If on a vRS you only want the outer 2 bulbs to function as cornering fogs, then don't alter the first two channels, just alter the two channels listed as additional for the vRS, which are for the outer two bulbs.
 
Change (5)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12 to Abbiegelicht links

Change (5)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13 to Abbiegelicht rechts 

Additional for vRS models only:
Change (5)-Leuchte8FL LB39-Lichtfunktion B 8 to Abbiegelicht links

Change (5)-Leuchte9FL RB2-Lichtfunktion B 9 to Abbiegelicht rechts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Światła przeciwmgłowe, doświetlanie zakrętów
  • 3 tygodnie później...

1. przeciwmglowe w O3 przed FL to fabrycznie H8

2. seria nightbreaker w zasadzie nie poprawia koloru światła (ten aspekt zmienia sie w tak niewielkim stopniu że jest w zasadzie pomijalny), to seria stworzona z myślą o poprawie widocznosci. Przy lampach xenonowych  / led zmiana koloru przy tych żarówkach nic nie wnosi



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team