Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Namo

octavia 3 Zmiana koloru emblematu - logo

Recommended Posts

Mam gdzieś te literki, ale napis już nie do odtworzenia :)

401 KM / 500 Nm

mi się podobają te napisy na tej białej octavii

Edytowano przez Marz

na srebrnej wygląda podobnie jak na białej ;) Pociągnąłem plastidipem i jak zejdzie to napisy poleca do kosza ;) Nie chciałoby mi się tego przyklejac po zerwaniu w celu malowania.

tapatalk XZ3C

@scary chodziło mi o gotowce dwukolorowe, bo że całe czarne to wiem - sam się zastanawiałem, ale w końcu pomalowałem w dwóch kolorach. Myślałem, że da się kupić i chciałem zobaczyć ile chcą za taki :)

W weekend ogarnialem pierwsze male mody (silowniki maski) - ladna pogoda wiec zrobilem co sie da wlasnymi silami...

Napisy SKODA OCTAVIA usuniete! Tylek kury wyglada duuuuzo lepiej;) Podgrzalem suszarka i potem nic do zebow zalatwila sprawe... prawie! Musialem jeszcze zdrapac paznokciem nadmiar kleju i potraktowalem resztki kleju chemia - w OBI mozna kupic bardzo delikatny plyn (na bazie kwasku cytrynowgo) do usuwania kleju z naklejek, spisal sie rewalacyjnie - nie ma sladu po SKODA OCTAVIA, a lakier caly;)

Przod - logo kury i VRS postanowilem przeleciec plastdipem - niestety efekt to porazka! Z bliskiej odleglosci widac ze to fake i baaardo ciezko jest oderwac nadmiar materialu tak zeby krawedz chromowanej obwodki (ta co przylega do maski) miala idealne odciecie!!!

Plastdip oderwalem - moja zona stwierdzila ze to wiejski tune:D, ale wrzucam foty z prac...

Duzy plus dla plastdipu - schodzi idealnie, trzeba tylko minimum 3-4 warstwy polozyc!!!

Postanowilem ze pomaluje same kury profesjonalnie - lakierem, musze tylko miec czas;)

@Namo ile dales za malowanie i czym to potem przykleiles?

IMG_6966.JPG

IMG_6967.JPG

IMG_6968.JPG

IMG_6969.JPG

IMG_6970.JPG

Edytowano przez bartOS_RS
  • Lubię to 1

Ja się zastanawiam czy po prostu tego znaczka nożem nie potraktować by mieć ten efekt tła w kolorze lakieru. 

A środek i obwódkę na czarno w kolorze grilla zrobić. W Waw jest firma co dorabia każdy lakier w postaci spray więc sam sobie pomaluje.

Pytanie do tych co już ściągali znaczki - czy bolce są pod Strzałą czy któryś jest na tle też i usuwając tło bym go usunął?

e-PackMan.com - Logistyka dla e-commerce

2 minuty temu, LEMUR napisał:

@Gwiazda masz trzy otwory pod kurą. Na filmiku @Namo pod koniec widać dokładnie jak są ułożone

no wlasnie wiem ze sa 3 bolce ale nie widac tu na filmie dobrze gdzie one sa umiejscowione

35 minut temu, Gwiazda napisał:

no wlasnie wiem ze sa 3 bolce ale nie widac tu na filmie dobrze gdzie one sa umiejscowione

zobacz sobie na drugiej stronie tego tematu...zrobiłem zdjęcie tych otworów. Jest to tylni emblemat, ale chyba z przodu jest podobnie...

2 minuty temu, LEMUR napisał:

OK, może taka kompilacja Ci pomoże z lokalizacją czy bolce trafiają w kurę czy nie ;)

Super dzięki o to chodziło!

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.