Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
marcelinho93

Wzmacniacz audio w skodzie octavia 3 kombi

Recommended Posts

Witam Panowie może wiecie gdzie znajduje się wzmacniacz oryginalny? Czy wgl skoda wsadza takie coś, bo w Audi A3 8p miałem w bagażniku subwoofer że wzmacniaczem a tu nie wiem

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Przeszukałem pod fotelem kierowcy i nie znalezlem nic tylko w jednych miejscach były nacięcia

Żeby mieć wzmacniacz to musisz cały Canton założyć, czy to do MIB 2 czy MIB 1. Dodatkowo trzeba dopisać komponent do auta.

Nie wiadomo co jeszcze jest potrzebne bo nie słyszałem, żeby ktoś robił takiego moda.

baner.gif

Raczej proponuję odpuścić Cantona bo chyba gra nie warta swieczki aby to kodowac chyba że same głośniki (moim zdaniem grają bardzo fajnie, prócz suba ktory jest w plastikowej obudowie, skierowany glosnikiem w wewnetrzna część nadkola) i wsadzić inny dobry klasyczny wzmacniacz.
Jedyne czego może być szkoda to regulacji subwoofera z poziomu radia z czego bardzo często korzystam ale dobre wzmacniacze mają taką regulację na dodatkowym manipulatorze.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, marcelinho93 napisał:

jaki wzmacniacz

Gdzie chcesz wpiąć ten wzmacniacz? To nie jest Polonez gdzie dwa kabelki wychodziły z radia, szły do wzmacniacza i kolejno do każdego głośnika.

Wzmacniacz nie poprawi Ci jakości dźwięku. Chcesz to zmienić to jedź do firmy zajmującej się nagłośnieniem żeby powymieniać tej marnej jakości głośniki i dołożyć wzmacniacz.

skoda-octavia-pp82-3444-1-2048x1367.jpg

baner.gif

To jest zawsze kompletny proces, wygłuszenie drzwi, głośniki i do tego wzmacniacz :) ogarnąć idzie wszystko, jak nie wyjsciami liniowymi to adapterami hi-input - lo-input.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

A ile by kosztowała taka zabawa z wymianą głośników i dołożeniem wzmacniacz? Na razie bez wygluszenia drzwi

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team