Skocz do zawartości

Bardzo lekkie felgi 19 cali


maro

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, matys napisał:

Z ciekawości chciałem zobaczyć czy są jakieś xtremy na alledrogo i się znalazły 1:
http://allegro.pl/komplet-felg-skoda-octavia-iii-rs-superb-xtreme-19-i6756489227.html#thumb/4

@maro @Namo chyba szukaliście? Piniondze lepsze niż w ASO a felga dla mnie mistrz... 

do czerwonego chyba lepiej niż niebieskiego
Skoda-Octavia-RS230-test-witryna-motoryz

pomijając felgi i tylną wycieraczkę i to coś na lusterkach, moje auto!

4 godziny temu, Kamil RS230 napisał:

@maro tak masz rację wizualnie zajebiste. Jak jeździsz tylko po zajebisty chyba drogach to bierz :) 

W sumie głównie po zajebistych. 

Edytowane przez maro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na przyszły sezon zmiana opon więc z 18" przerzucam się prawdopodobnie na właśnie takie. Chyba że upoluje się coś fajniejszego.

A prezentują się fajnie. 

Edytowane przez -skaler- (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
10 godzin temu, Namo napisał:

Jaki rozmiar opon pod REVENGE EVO 8,5X20 5X112 ET40? Pomaluję je na czarno z brokatem są lusterka. Będą dobre?

8 ET 40.png

Tu masz proponowane rozmiary tylko wiadomo im węższe  tym większy naciąg. Więc 235/30 będzie optimum tylko już raczej zero tłumienia na oponie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Screenshot_20171127-083043.png

Edytowane przez -skaler- (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema - po modach u kompotów w moim ropniaku:) myślę o zmianie ori kapci 225/40 R18 na rozmiar 235/40 R18 założonych na felgi MOMO REVENGE R18/8" ET 48, teraz mam felgi GEMINI i dystanse na tyle 20mm (2 x 20) i przód 24mm (2 x 12).

Czy ktoś kombinował w ten sposób i czy ma to sens? Trakcja po virusie jest nie do utrzymania, Nm jest tak wysoki, że opona 235 powinna pomóc przyśpieszać sensownie...

Założyłbym MOMO REVENGE z ET35 i wywalił dystanse, ale boję się że na przodzie będę zaliczał obcierki nadkoli - dla przypomnienia, mam mod zawiasu - sprężyny Sportline i amory B8.

Planuje opony Michelin Pilot Sport 4!

Edytowane przez bartOS_RS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie, kupując fegi Tomason TN17 19x8,5 ET 45 założyłem opony 235/35 Vredesteiny Ultra Vorti i powiem szczerze, że żałuję zakupu opony 235. Trakcja nie poprawiła się w stosunku do 225 (może inaczej będzie w przypadku PS4) a opona przy wyższych prędkościach zamula. Dodatkowym minusem jest to że na koleinach strasznie nosi przy mocniejszym hamowaniu, trzeba naprawdę mocno trzymać kierownicę. Przy 225 oczywiście też to czuć, ale jest znacznie łagodniej. Także ja od siebie mogę napisać że kup porządne 225/35, albo na 40. 

Co do ET 35 to z przodu może obcierać przy mocniejszych dobiciach, optymalnie byłoby ET40 na przód i ET 30 na tył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team