Jump to content

Octavia 2 FL RS 2.0TSI biała kombi FV23% 2011


lec

Recommended Posts

foto01.jpg


MODEL: O2 FL Kombi 2011 2.0 TSI CCZA biel candy,  stylizowane na RS+ (czarne lampy, grill itp itd)

Fabryczne wyposażenie dodatkowe zamawiane na etapie produkcji samochodu - Opcje
1 Alarm z czujnikiem przechyłu PDA,
2 Koło Zapasowe Stalowe Dojazdowe PJA,
3 Obręcze kół ze stopów lekkich 7,5Jx18" Neptune PJ5.
4 Podgrzewane fotele przednie PW0
5 Sound System (12 głośników i cyfrowy equalizer) RA1
6 Wnętrze "RS Supreme" PLG.
7 Light Assistant (8K8) + czujnik deszczu + automaty PWF
8 Sunset

SILNIK: 
|- 2.0 TSI CCZA 200KM/280Nm

UKŁAD NAPĘDOWY
|- Seria, 6 bieg. 
|- XDS + TSC

ZAWIESZENIE
|- spręzyny seria z  RS (springi)
|- amory : Kayaba ultra SR ( przód KYB 325700, tył 354006)
|- felgi: 7.5x18" ET51 Neptune + 225/45/18 

UKŁAD HAMULCOWY
|- przód: 312mm (seria)
|- tył: 292mm (??) (seria) 


BODY KIT
|- seria + sunset
|- 18" seryjne RS Neptune 
|- 100% w LED
|- chrom. listwa tylniej klapy
|- tylne lampy led 
|- wymiana przednich kierunków na LED
|- dostawka przedniego zderzaka dla RS od Milotec
|- tylko dyfuzor zderzaka dla RS od Milotec
|- spojler dachowy  [FAA 620 001A]
|- grill RS+ plaster miodu

ŚRODEK:
|- tapicerka RS  Supreme, grzane fotele przód
|- wymiana oświetlenia na led (100% wnętrza)
|- półka pod rolete na parasolke i inne drobiazgi [1Z9867145E47H]

CAR AUDIO
|- Bolero + Sound System


Przebieg: obecnie 68000km 


cała historia auta tutaj: http://forum.skodaclub.pl/moja-octavia-mk2/rs-2-0-tsi-kombi-biel-candy-by-lec-t7618.html

Auto bezwypadkowe (jedynie przycierka  - zdjęcia są w wątku), nie chipowane, z gwarancją na silnik po marcowej przygodzie z rozrządem). Stan  jak nowy + parę miesięcy eskploatacji. Znane klubowe auto - nic do ukrycia.

cena : 50000 brutto (FV23%) (prywatny kupujący kupując od firmy nie płaci podatku w US!)
kontakt: pw lub 576664748

cała galeria zdjeć w dużej rozdzielczości tutaj: https://www.dropbox.com/sh/i694o35zjf3846q/AABMqLL3M4N7D4IwR12Wu7sHa?dl=0

na życzenie inne zdjęcia. auto do zabrania od ręki. Nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

bok1.jpg
przod.jpg
bok0.jpg
tyl.jpg
srodek.jpg
licznik.jpg

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

niestety nie - ogłoszenie jest tylko na 2 forach klubowych, wszystkie moje Skody udawało mi się sprzedać wśród klubowiczów i mam nadzieje że tym razem też tak będzie (nie mam ochoty użerać się z motoryzacyjnymi januszami z otomoto :P )

Jednakże w opisie podałem link do galerii zewnętrznej:

cała galeria zdjeć w dużej rozdzielczości tutaj: https://www.dropbox.com/sh/i694o35zjf3846q/AABMqLL3M4N7D4IwR12Wu7sHa?dl=0

jak zajdzie potrzeba mogę wysłać treść ogłoszenia na maila

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team