Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
mltk

Pierwszy przegląd

Recommended Posts

Mam pytanie kiedy powinien się odbyć pierwszy przegląd serwisowy w skodzie octavia silnik 1,4 l 150 km?

Z tego co pamiętam sprzedawca mówił że po dwóch latach ale z serwisu wołają mnie już po roku.

Reklamy dla niezalogowanych

@mltk a komputer w aucie na temat przeglądów co mówi? :-) bo ja się głównie nim kieruję zawsze :-P 

Poza tym polecam przejść na lepszy olej kupowany samodzielnie i jego wymianę co 15 tyś km :-) 

9 minut temu, Wolf napisał:

1 rok lub 30 tyś km.

wydaje mi się że jest do 2 lat lub 30 tyś km?

perelka-sig.jpg

Nie wiem bo ja w tym roku już dwa przeglądy robiłem :D ale wymiana oleju jak najbardziej co 15kkm i najlepiej ze swoim własnym. W ASO nie robią z tym problemów, powiedz odrazu, żeby Ci przestawili wymiany oleju na stały okres 15kkm :)

to zależy czy masz stały czy zmienny @mltk

jeżeli otrzymałeś przy zakupie jakiś pakiet to musisz się ich trzymać wg wskazań kompa. Ja nie mam, więc robię po swojemu + trzymanie się wskazań kompa.

ScreenShot 2017-10-11 o 09.28.31.png

źródło: http://www.skoda-auto.pl/serwis/przeglady-skoda

Ogólnie to niezbyt wiem który rodzaj przeglądów mam. Mam pakiet wykupiony serwisów, a na jakimś przesadnym dbaniu też mi nie bardzo zależy bo prawdopodobnie po 2-3 kolejnych latach wymienię. Jestem bardzo zadowolony z tego autka więc pewnie na podobne, ale niema sensu przesadnie inwestować w tego.

pisze dziwnie bo po 291 dniach i przegląd po 10000 a wymiana po 8800 ale od teraz czy generalnie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.