Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda OK... może być tak, że juz Ci wygasł klucz na aktualizacje lub coś sie spieprzyło w kodach FEC/SWaP - wejdź w menu serwisowe (długo wciśniety klawisz MENU) i pokaż, jakie masz zainstalowane kody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam problem z aktualizacją nawigacji  octavia 3 a mianowicie po ściągnięciu z oficjalnej strony skody aktualizacje map i wgraniu na kartę SD 64 nic się nie dziej czytnik nie czyta karty ,czy to możliwe że aktualny soft w radiu jest zbyt stary i dla tego jest taka przyczyna,dodam że jestem nowym użytkownikiem skody  i mogę coś robić źle za wszelką pomoc z góry dziękuje

zdjęcie nr 1 taki komunikat wyświetla się gdy chce zrobić aktualizację 

zdjęcie nr 2/3 moja obecna wersja oprogramowania nawigacji

zdjęcie nr 4 to aktualizacja mojego softu jaką posiadam

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez Ciacho (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 13:27, pab567 napisał(a):

Masz Amundsena, w tych urządzeniach mapy trzymane są bezpośrednio na karcie, ale musi to być albo oryginalna karta, albo nieoryginalna karta z właściwym CID (Card ID), albo jednostka musi zostać zhakowana.

Witam bardzo dziękuje za odpowiedz,tak dokładnie z tego co wyczytałem to mapy muszą być bezpośrednio na karcie SD,bardzo dziękuje za podpowiedz czyli muszę kupić kartę z właściwościami CID, a może łatwiej będzie mi zhakować ? czy jest to trudny proces ?

 

W dniu 4.02.2024 o 13:42, domin3112pl napisał(a):

@Ciacho Ty masz taksamo jak ja,wez wyciagnij karte pamieci z jednostki i do niej sciagnij nowe mapy,i bedzie chodzić

Witam czy oryginalną kartę mam sformatować i wgrać nowe mapy  czy wystarczy tylko dograć? problem jest jeszcze taki że oryginalna karta ma 16giga a nowa aktualizacja 16.9

Edytowane przez Ciacho (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub kup sobie orgubalna kartę skody z mapami 32giga,ja też musiałem dokupić bo miałem 16,a chciałem cała Europe bo będę jechał do Polski w lipcu. U mnie oryginalna karta na eBayu 21£razem z nową mapa. Na allegro pewnie też są do kupienia . Tu masz pierwsza lepsza https://allegro.pl/oferta/mapa-skoda-karta-nawigacja-amundsen-mib2-fotoradary-pl-2024-14484098507,lub zrobić tak jak @pab567 napisał wez tylko to co Cię interesuje.

W dniu 4.02.2024 o 13:05, Ciacho napisał(a):

Witam bardzo dziękuje za odpowiedz,tak dokładnie z tego co wyczytałem to mapy muszą być bezpośrednio na karcie SD,bardzo dziękuje za podpowiedz czyli muszę kupić kartę z właściwościami CID, a może łatwiej będzie mi zhakować ? czy jest to trudny proces ?

 

Witam czy oryginalną kartę mam sformatować i wgrać nowe mapy  czy wystarczy tylko dograć? problem jest jeszcze taki że oryginalna karta ma 16giga a nowa aktualizacja 16.9

Nic nie rób, z tą Twoja karta,ściągnij sobie mapy na laptopa ,rozpakuj i zobacz ile mają, ale najlepiej sobie kup oryginalną, lub tylko Polskę sobie ściągnij, bo musisz mieć miejsce na Poi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 14:16, pab567 napisał(a):

To ściągnij sobie nie całą Europę tylko kóryś region

potrzebował bym Hiszpanie dla tego chciałem wgrać ten pakiet 16.9 giga,ale spróbuje wgrać ten mniejszy region, dla upewnienia zapytam się jeszcze raz czy oryginalną kartę  mam sformatować i wgrać pobraną aktualizację ze strony? bo po wyjęciu karty nie mogę wejść w menu nawigacji,czy wtedy robię aktualizacje przez przytrzymanie przyciski i wejście w opcje serwisowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 14:35, domin3112pl napisał(a):

Lub kup sobie orgubalna kartę skody z mapami 32giga,ja też musiałem dokupić bo miałem 16,a chciałem cała Europe bo będę jechał do Polski w lipcu. U mnie oryginalna karta na eBayu 21£razem z nową mapa. Na allegro pewnie też są do kupienia . Tu masz pierwsza lepsza https://allegro.pl/oferta/mapa-skoda-karta-nawigacja-amundsen-mib2-fotoradary-pl-2024-14484098507,lub zrobić tak jak @pab567 napisał wez tylko to co Cię interesuje.

Nic nie rób, z tą Twoja karta,ściągnij sobie mapy na laptopa ,rozpakuj i zobacz ile mają, ale najlepiej sobie kup oryginalną, lub tylko Polskę sobie ściągnij, bo musisz mieć miejsce na Poi itp.

właśnie widziałem tą ofertę chyba będzie to najbezpieczniejszy sposób,a wiesz może jak zhakować moją jednostkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i niewiem🤣🤣🤣🤣 na YT jest koleś cobardzo dobrze  objaśnia jak to ogarnąć, tylko jest jeden haczyk,jak coś nie pójdzie jak trzeba to robi się tz.czerwony ekran i trza naprawiać wszystko itp. Lepiej podjechać do kogoś kto się tym zajmuje i wie jak w razie co naprawić. Ja chce aktywować android auto to do mojego jak dobrze pamiętam 300zl. Tu na formu są chłopaki co się tym zajmuja. Znajdź na formu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 16:43, domin3112pl napisał(a):

Wiem i niewiem🤣🤣🤣🤣 na YT jest koleś cobardzo dobrze  objaśnia jak to ogarnąć, tylko jest jeden haczyk,jak coś nie pójdzie jak trzeba to robi się tz.czerwony ekran i trza naprawiać wszystko itp. Lepiej podjechać do kogoś kto się tym zajmuje i wie jak w razie co naprawić. Ja chce aktywować android auto to do mojego jak dobrze pamiętam 300zl. Tu na formu są chłopaki co się tym zajmuja. Znajdź na formu.

wielkie dzięki za info czyli lepiej za to się nie zabierać 😁 bardzo dziękuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team